[Večerní souhrn článků] • BitFinex bude konkurovat DeFi • a další články

4.3
(3)

Zprávy a souhrny

Profilový obrázek
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

BitFinex bude konkurovat DeFi

Kryptoměnová burza Bitfinex představila novou půjčovací službu pod názvem Bitfinex Borrow. Novou službu dnes oznámil technologický ředitel Paolo Ardoino. Zákazníci mohou získat dolary nebo stablecoin Tether výměnou za jejich kryptoměny.

Analýzy a trhy

11.11.20 Technická analýza BCH/USD a NEO/USD – Velké očekávání na altcoinech?

Po necelých dvou týdnech jsem si pro vás připravil další analýzu na Bitcoin Cash (BCH) a NEO. V dnešní analýze bych ovšem chtěl z velké míry udělat revizi svého biasu, který byl u trhu s Bitcoin Cash dost negativní.

11.11.20 [Přehled trhu LINK + BTC] Může Bitcoin atakovat ATH již v roce 2020?

Chainlink na sebe znovu poutá pozornost podobně jako Bitcoin. V dnešním přehledu trhu se mimo jiné podíváme i na tyto grafy.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

PayPal vstoupí do nového roku s kryptoměnovými službami

Generální ředitel platebního gigantu Paypal, Dan Schulman, odhalil v nedávném rozhovoru více podrobností o plánech na příští rok. Jaké novinky společnost PayPal chystá?

Síť Ethereum utrpěla „menší fork“ a Binance krátkodobě pozastavila výběry ETH

Došlo k tomu, že Binance na moment pozastavila výběry. Zajímavější je však důvod tohoto pozastavení. Důvodem bylo neplánované rozvětvení sítě Ethereum.

Bitcoin padá kvůli vakcíně na koronavirus

Druhý pokus BTC o překročení 16 000 USD narazil v pondělí na zeď, když obchodníci hodnotili nejnovější pokrok u vakcíny proti koronaviru.

Seznam miliardářů, kteří investují do Bitcoinu

Ještě do nedávna mnozí považovali Bitcoin za podvod či za něco, co nemá žádnou vnitřní hodnotu. Časy se mění a stejně tak i pohled retailových a institucionálních investorů.

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

MEME dne – Co myslíte?

meme

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4.3 / 5. Počet hlasujících 3

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: