[Večerní souhrn článků] • Bitcoinová rally na 9500 USD byla vedena spekulativními kontrakty • a další články

5
(1)

Zprávy a souhrny

[Večerní souhrn článků] • Nová kryptoměnová burza dnes oznámena • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

[Polední zprávy] • Meme token zalistován na kryptoburze Poloniex, cena vyletěla o 100 % • a další články

Připravili jsme pro vás přehled toho nejdůležitějšího, co se událo během uplynulého dne v kryptosvětě.  TRHY Bitcoin se nyní obchoduje v...
Profilový obrázek
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Bitcoinová rally na 9500 USD byla vedena spekulativními kontrakty

Poslední dny jsou pro Bitcoin velmi výbušné, kdy cena kryptoměny vyskočila o více než 20%. Během tohoto kroku se zklikvidovalo destíky milionů pozic na kryptoměnové burze BitMex. Ukázalo to, že spekulativní kontrakty dominují ceně Bitcoinu, jak uvádí magazín Forbes.

Analýzy a trhy

01.05.20 Technická analýza BCH a LTC: Jaká jsou očekávání růstu na altcoinech před BTC halvingem?

V dnešní analýze se podíváme na vývoj na Bitcoin Cash a jeho nepravidelný vzorec s Bitcoinem. Stejně tak se dnes podívame i na Litecoin, který se stále pohybuje v rámci bullish kanálu.

01.05.20 Technická analýza BTC/USD – Konsolidace po impulsu, vymaní se Bitcoin z mohutného trianglu?

Jak jistě víte, tak nám Bitcoin (BTC) po překonání úrovně 7 785 USD slušně pumpnul. Jak vyplývá z mé poslední analýzy, tak bych větší pumpu čekal až po proražení úrovně 8 225 USD, ale nakonec nákupní tlak začal pracovat o něco dříve. Každopádně došlo k docela silnému zamítnutí, které vyústilo ve větší výprodej.

01. 5. 20 [Přehled trhu+BTC+NASDAQ] 12 dní do halvingu, má ještě Bitcoin nárok na růst?

V dnešním přehledu trhu se podíváme, jak jinak na Bitcoin a jeho růst ale i propad za včerejšek. Stále jsme ale v bullish kanálu a investoři si za tento týden vydělali téměř o 3 500 USD za 1 BTC. Nasdaq přidal na růstu další +%.

Kryptoměny a kryptofirmy

Konec opatření kvůli koronaviru je záležitost ekonomické svobody – tvrdí Roger Ver

Předseda Bitcoin.com Roger Ver vyzval k okamžitému ukončení vynuceného uzavření některých odvětví z důvodů pandemie koronaviru. Uvedl, že ekonomická a osobní svoboda je důležitá pro další rozvoj.

Telegram po ICO debaklu nabízí investorům peníze z ICO zpět

Facebook, který sklidil největší pozornost médií, politiků a regulatorů, není zdaleka jedinou sociální platformou, která se pokusila o vlastní kryptoměnu. Telegram měl své ICO již v roce 2018.

Krypto se může pro banky stát bezpečným útočištěm

Jak se ekonomika pomalu začíná rozpadat, banky začínají hledat další řešení na ochranu svých rezerv. Několik bank po celém světě, např. v Rusku nebo Koreji, již začalo hromadit BTC do svých rezerv, ale jak dlouho to bude trvat, než jej budou mít všechny? Pojďme se podívat na to, co se právě teď děje po celém světě a proč si myslíme, že banky brzy začnou hromadit krypto.

Růžová daň aneb proč jsou věci a služby v “růžovém” dražší?

Růžová daň představuje dodatečnou částku, kterou ženy platí za každodenní výrobky. Tato “daň” se vztahuje na výrobky uváděné na trh pro ženy, které jsou často dražší než podobné výrobky a služby pro muže. Často se k nim váže “růžová” barva a ženy ji platí nevědomky.

Peter Schiff: Nedávná bitcoinová rally na 9 500 USD byla v rukou spekulantů!

Peter Schiff, populární zastánce zlata a věčný kritik kryptoměn v čele s Bitcoinem (BTC) uvedl, že poslední bitcoinová rally k hodnotě 9 500 USD byla způsobena výhradně spekulacemi. Přes věčné srovnávání Bitcoinu se zlatem Peter Schiff opět zopakoval, že tato dvě aktiva nemají vůbec nic společného.

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

MEME dne – sdělení Jejího Veličenstva

meme

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

3 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře