01.05.20 Technická analýza BCH a LTC: Jaká jsou očekávání růstu na altcoinech před BTC halvingem?

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Večerní souhrn článků] • 93 630 BTC odesláno na kryptoburzy • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

[Polední zprávy] • Dnes vyprší bitcoinové opce za 1,3 mld. USD • Libra od Facebooku prý už v lednu 2021 • a další zprávy

Podívejte se na stručný přehled toho nejdůležitějšího, co se událo během uplynulého dne v kryptosvětě. Chcete si nakoupit kryptoměny, nebo...
Jan Kopil
Jan Kopil
Živím sa obchodovaním s kryptomenami na základe fundamentov, TA a indikátorov. Začalo to ako hobby, následne part time a momentálne už viac než 2 roky full time. Tento druh trejdingu a analyzovania je nekonečná denná práca. Znamená to zahodiť všetky predošlé analýzy do koša a začínať denno-denne odznova. Vďaka mnohým stratám ale aj ziskom som svoje skúsenosti z obchodovania vložil do vlastnej školy na TA predikcie, ktorá je dostupná pre širokú verejnosť.

V dnešní analýze se podíváme na vývoj na Bitcoin Cash a jeho nepravidelný vzorec s Bitcoinem. Stejně tak se dnes podívame i na Litecoin, který se stále pohybuje v rámci bullish kanálu.

Vítejte tradeři a traderky u naší další aktualizace analýzy na BCH/USD a LTC/USD.

Nepromeškejte ani náš pravidelný přehled trhu: 01. 5. 20 [Přehled trhu+BTC+NASDAQ] 12 dní do halvingu, má ještě Bitcoin nárok na růst?

[BCH/USD] V roce 2020 k současné hodnotě:  +27,08 %

Bitcoin Cash se momentálně pohybuje na 257 USD a situace na grafu nepřipomíná vzestupný kanál, ten se zlomil po BCH halvingu a spíše vidíme pohyb do strany. Poslední 3 dny byly velmi bláznivé i na Bitcoinu, který se dostal nad svůj bullish kanál. Souběžně ho vidíme i na BCH, když jsme se dostali nad nový bullish kanál (červená linie). Bitcoin Cash se momentálně bude zřejmě pohybovat nad tímto kanálem a nad hodnoty 250 USD. V rámci růstu vidíme odpor na hodnotě 279 USD. Je větší pravděpodobnost (70%), že se na tento odpor podíváme ještě do 12.05., kdy je naplánován halving na Bitcoinu. Investoři by mohli vidět nový high za 45 dní. Pokud bychom prolomili 279 USD, následující odpor bude až na hodnotách 338 USD, kam bychom se mohli podívat ještě před zahájením léta.

[LTC/USD] V roce 2020 k současné hodnotě:  +17,24 %

Litecoin se v pátek pohybuje na hodnotě 47,6 USD. Pro dnešek vidíme 3,14% růst. Momentálně (za rok 2020) je už zase mírně v plusu, a jak si můžete všimnout, tvoří vzestupný kanál. V tomto roce se LTC dostal již na 84 USD (high) a tyto hodnoty se mohou v průběhu roku klidně zopakovat. To nám nabízí možnost téměř 100% zisku.

Momentální weekly podporu vidíme na hodnotách 39 USD a support line bullish kanálu na 42 USD. Nejbližší odpor máme na 47-50,7 USD. Na grafu vidíme vzestupný kanál, který se po odrazu na letošním low 23,5 USD ještě stihl odrazit do bullish kanálu. Máme zde také podporu ve formě support line kanálu. Jak vidíme, investoři se pohybují ve vzestupném kanálu, a tak budeme i nadále bullish. Je dost pravděpodobné, že LTC se do BTC halvingu (12.05.20) vyšplhá až k 60 USD za kus. Tato situace zřejmě více vyhovuje bulls, kteří se snaží přečkat tento čas, kdy se svět potýká s pandemií viru COVID-19.

POZOR: Žádné údaje v článku nejsou investiční radou. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik!

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře