[Večerní souhrn článků] • Bitcoin opět překonal ATH a opět klesl dolů • a další články

4
(1)

Zprávy a souhrny

[Večerní souhrn článků] • TradingView vydal novou funkci pro Bitcoin • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

[Polední zprávy] • Sun: FUD spojený se strachem z dvojitého utracení BTC poslal cenu pod 30 000 USD • a další články

Podívejte se na stručný přehled toho nejdůležitějšího, co se událo během včerejška v kryptosvětě. TRHY Kryptotrh ztratil během několika dní téměř...
Profilový obrázek
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Bitcoin opět překonal ATH a opět klesl dolů

Bitcoin včera překonal na kryptoměnové burze Binance svůj dosavadní cenový rekord z roku 2017. Dnes cena BTC opět překročila 19 800 USD, ale poté se trend obrátil směrem dolů. Aktuálně se nejdůležitější kryptoměna světa drží okolo 19 000 USD.

Analýzy a trhy

01.12.20 Technická analýza BTC/USD – Potvrdil měsíční graf bull run?

Včera nám Bitcoin (BTC) stihl ještě solidně pumpnout a vytvořit po necelých třech letech all time high. Nicméně tyto víkendové pumpy s sebou přináší i určitá úskalí, protože se tím na CME s futures na Bitcoin vytváří nemalé gapy.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Spolu s Binance organizujeme zítra (2.12. 13:00) online event o zdanění kryptoměn v ČR a SK – co krypto a finančák?

Všichni, kteří si pokládali otázku zda danit, jak danit a kdy, dostanou zítra odpověď. Ve spolupráci s Binance se nám povedlo již tuto středu (2.12.) ve 13:00 našeho času uspořádat online event, kde získáte veškeré informace o danění krypotměn.

Nakupovat bitcoin denně nebo týdně?

Růst nebo pokles ceny Bitcoinu nelze adekvátně předvídat. Kryptoměnový trh nelze načasovat, co však načasovat lze, jsou naše investice. Vyplatí se tedy nakupovat nejdůležitější kryptoměnu světa denně nebo týdně?

Zatímco Bitcoin dnes zaznamenal ATH, zlato od srpna jen a jen padá

Bitcoin dosáhl historického cenového maxima na některých burzách již včera, nicméně za oficiální dosažení ATH (napříč hlavními kryptoburzami) lze považovat až druhý pokus. Oficiální prolomení cenových maxim BTC proběhlo dne 1. 12. 2020. Mezitím, co Bitcoin prudce rostl, zlato se za poslední 4 měsíce propadá stále níže.

Bitcoinová komunita podporuje české zdravotníky – zapojte se i vy!

Ať už jste nyní vydělali na kryptoměnách, nebo chcete ukázat, že i naše kryptoměnová komunita je užitečná, pojďte s námi podpořit ty, kteří to nejvíce potřebují. Co kdybychom vám řekli, že kryptoměnová mekka, která pomáhá s osvětou kryptoměn v ČR takřka od jejich prvopočátků, potřebuje pomoc zase od nás. Není to nikdo jiný než Paralelní Polis.

Nahradí digitální Renminbi WeChat Pay a Alipay?

Li Lihui, bývalý prezident Bank of China, položil otázku: “Tohle musíme probrat. Může digitální verze čínské měny Renminbi nahradit Alipay, WeChat Pay a bankovní karty jako hlavní nástroj elektronických plateb?”

Yearn.Finance oznámila partnerství s Defi protokolem Cream

Necelé dva dny poté, co se objevily zprávy, že platforma decentralizovaného financování Yearn.Finance (YFI) absorbovala protokol Pickle Finance, oznámila společnost další fúzi. Tentokrát s DeFi protokolem Cream.

Technologie by mohly chránit před Velkým resetem

Velký reset je opět trendem na sociálních médiích, mnoha zpravodajských místech a různých online fórech. Během poslední doby byl prosazován po celém světě, protože údajně usiluje o vytvoření udržitelné ekonomiky.

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

MEME dne – Stále aktuální…

meme

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře