Yearn.Finance oznámila partnerství s Defi protokolem Cream

5
(1)

Zprávy a souhrny

Denisa Ogurcakova
Denisa Ogurcakova
Kryptoměny mi vždy přišly zajímavé a svět blockchainu doslova fascinující, proto jsem se o tomto tématu chtěla dozvědět více a zapojila se do týmu kryptomagazínu.

Necelé dva dny poté, co se objevily zprávy, že platforma decentralizovaného financování Yearn.Finance (YFI) absorbovala protokol Pickle Finance, oznámila společnost další fúzi. Tentokrát s DeFi protokolem Cream.

YFI na svém blogu zveřejnila, že tyto dva projekty spojují síly, aby uvedly Cream v2, jenž se údajně zaměří na základní úvěrové a pákové produkty.

„Cream v2 umožňuje dosážení výdělku s využitím pákového efektu a je odrazovým můstkem pro budoucí produkty, pro půjčky založené na spolupráci Yearn & Cream,“

Podle zakladatele společnosti Yearn Andreho Cronjeho „přidání domácího peněžního trhu pro společnost Yearn odemkne značné nové synergie pro růst platformy.“

Mezi tyto synergie patří zvýšení celkové hodnoty, uzamčené v protokolech Defi (TVL), další kolaterál, další páka, půjčování párů a spuštění nového úvěrového řešení kolaterálového protokolu 0.

V praxi partnerství mezi protokoly znamená, že uživatelé Yearn budou moci použít své tokeny jako kolaterál pro půjčky na Cream. Kromě toho budou moci využít pákový efekt na platformě a nabídnout potenciálně novou cestu ke zvýšení výnosu při farmaření.

Cream protokol

Společnost Cream, která byla uvedena na trh v srpnu 2020, byla často srovnávána s jinými úvěrovými protokoly, jako jsou Compound a Aave. Cream, zkratka pro „krypto vládne všemu kolem mě,“ je protokolem DeFi, který poskytuje služby půjčování, směny, plateb a tokenizace aktiv.

V nedávném zápisu nazval Boxing relativního nováčka „slibným“ a vhodným pro to, co mnoho uživatelů kryptoměn na trhu potřebuje.

Reakce komunity

Ačkoli se zdá, že tato zpráva byla pozitivně uvítána většinou komunity Yearnu, nebylo mnoho času na vytvoření názoru na spolupráci s Pickle, natož dalšího partnerství.

Objevilo se také několik nesouhlasných odpovědí. Např. zpochybnění historie zakladatele Cream Jeffreyho Huanga a označení tohoto kroku za „zklamání“.

Závěr

Co se týče cen tokenů, Cream vystřelil po oznámení téměř o 50 % na přibližně 70 USD, zatímco YFI poklesl o 9 % na 21 500 USD.

Společnost YFI dosáhla v listopadu solidních zisků, zdvojnásobila cenu, ale stále je na 45 % oproti svému vrcholu na hodnotě 44 000 USD v polovině září. Uvidíme, co nová partnerství dále přinesou.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: