Yearn Finance navrhuje restrukturalizaci poplatků

5
(4)

Zprávy a souhrny

[Večerní souhrn článků] • Ripple vytváří blockchain pro centrální banky • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

[Odpolední zprávy] • Bitcoin opět silně koreluje s tradičními trhy • Známé dílo od Banksyho spáleno a ztokenizováno • a další články

Podívejte se na stručný přehled toho nejdůležitějšího, co se událo během uplynulého dne v kryptosvětě. TRHY Navzdory tomu, že se Bitcoin...
Profilový obrázek
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Společnost Yearn Finance, která stojí za svým stejnojmenným DeFi tokenem, navrhuje změny ve struktuře poplatků a odměn ve snaze přilákat nové vývojáře. Důvodem je stále klesající likvidita na platformě Yearn.

Boom DeFi a Yearn

V letošním roce zaznamenaly decentralizované finance (DeFi) boom, ve kterém figuroval také token YFi. Po svém uvedení na trh se stal velmi úspěšným. Nabízel obrovské až čtyřciferné výnosy pro určité strategie, které se ale časem staly neudržitelné a bylo nutné je změnit.

Společnost Yearn tak nyní navrhuje, aby některé odměny byly nízké, což má za cíl přilákat  na platformu nové vývojáře. Společnost o tomto plánu informovala ve svém příspěvku na sociální síti Twitter.

„Naším cílem je přilákat a udržet si nejlepší vývojáře v DeFi pro práci v ekosystému y.Finance. Někteří vývojáři vyjádřili svoji obavu, jelikož některé poplatky nejsou dostatečné k vyrovnání dlouhodobých pobídek.“

Celková hodnota „uzamčených“ tokenů společnosti Yearn Finance od poloviny září letošního roku poklesla o 60 %. Hodnota mincí podle DeFi Pulse se v současné době pohybuje okolo 390 milionů amerických dolarů.

Snižující se výdělky Yearn vedly DeFi nadšence k hledání nových aktiv. Mnozí z nich se opět vrátili k Bitcoinu, který v současné době překonává téměř všechna ostatní digitální aktiva. Cena BTC se v době psaní článku pohybuje okolo 15 655 USD dle KMC.

Závěr

Cena tokenu yearn.finance (YFI) se dokázala v polovině září vyšplhat na 41 049 amerických dolarů, což z něj udělalo šampiona oblasti DeFi. V době psaní článku se však cena y.finance pohybuje okolo 9100 USD dle KMC.

Pokud vás zajímají další specifické DeFi tokeny, dejte nám vědět do komentářů, napíšeme o nich více.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 4

Buď první kdo článek ohodnotí

2 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře