[Večerní souhrn článků] • Bitcoin je stále daleko od vrcholu svého cyklu • a další články

3.7
(3)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Bitcoin je stále daleko od vrcholu svého cyklu

Populární twitterový analytik TechDev dnes ve svém poznamenal, že Bitcoin prozatím nevytváří signály pro býčí běh a zahájení nových historických maxim. Dle jeho příspěvku metriky založené na matematice nadále nechávají otevřené dveře pro další zisky. [1]

Analýzy a trhy

18.10.21 Technická analýza BTC/USD – nejvyšší týdenní close v historii

Ve včerejší video analýze jsem zmiňoval, že je zde pro Bitcoin (BTC) možnost nejvyššího týdenního close v historii. Včera večer byla však situace natolik dynamická, že ještě pár hodin před definitivním zavřením to vypadalo, že týdenní zavírací cena skončí mnohem níže.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Historicky nejvyšší týdenní uzávěrka – co je třeba tento týden sledovat?

Bitcoin (BTC) tento týden jednoduše odmítá zemřít, protože propad pod 60 000 USD trvá sotva hodinu a medvědi jsou opět odepsaní. Po poměrně klidném víkendu došlo v neděli 17. října k typickému poklesu, než se o pouhou hodinu později odehrálo dramatické oživení BTC/USD.

Cambridge: USA se staly lídrem bitcoin hash

Podle aktuálních dat Cambridge Data způsobil čínský zákaz čehokoli, co se týká kryptoměn včetně těžby, že Spojené státy americké tuto asijskou zemi předstihly v metrice podílu míry hash. USA se tak staly lídrem v kurzu bitcoin hash.

Newyorské podniky žádají guvernérku o zamítnutí povolení k těžbě kryptoměn

Dopad těžby kryptoměn na životní prostředí vyvolává i nadále obavy regulačních orgánů i podniků. Jeden z nedávných důkazů tohoto tvrzení přichází z New Yorku, kde skupina místních podniků požádala guvernérku státu New York Kathy Hochulovou, aby zamítla povolení k přeměně starých městských elektráren na fosilní paliva na centra pro těžbu kryptoměn.

Bitcoin je ze své podstaty Ponziho schéma – říká jeden ze zakladatelů oboru virtuální reality

Americký zakladatel oboru virtuální reality, Jaron Lanier, prohlásil, že Bitcoin je díky své konstrukci ze své podstaty Ponziho schéma, neboť z něj měli největší prospěch první investoři.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 3.7 / 5. Počet hlasujících 3

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: