[Večerní souhrn článků] • Binance vytváří ve Velké Británii novou obchodní platformu • a další články

5
(2)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Binance vytváří ve Velké Británii novou obchodní platformu

Kryptoměnová burza Binance oznámila vytvoření nové platformy pro obchodování s digitálními aktivy, která budou sloužit rostoucí klientele ve Velké Británii. Díky nové platformě se kryptoburza snaží využít institucionálního investičního trhu a uspokojit rostoucí poptávku po digitálních aktivech v zemi. Při spuštění má uvést na 65 kryptoměn.

Analytici zjistili, která burza je odpovědná za enormní poplatky za Ethereum

Analytici z blockchainové platformy PeckShield zjistili, kdo vlastnil adresu Etherea, která z nějakého důvodu zaplatila poplatky za 5,2 milionů amerických dolarů. Identifikovali vlastníka jako malou kryptoburzu v Jižní Koreji, Good Cycle. Veškerý provoz této malé kryptoburzy mohl být Ponzi systém.

Analýzy a trhy

17.06.20 Technická analýza akcií Facebook a AMD – Přijde díky nové politice Fedu pumpa?

Už je to nějaká doba od poslední analýzy na trh s akciemi Facebooku a Advanced micro devices (AMD). Ta situace na jednotlivých akciových trzích v podstatě zamrzla a trhy nejsou schopny udělat žádný zásadnější krok.

17.06.20 [Přehled trhu+BTC+XVG] Bitcoin +600 USD/24 hod. Verge před halvingem znovu v růstu?!

Bitcoin se předevčírem odrazil z 8 950 USD a včera vyrostl k high na 9 596 USD. Vidíme tak růst za 24 hodin o 600 USD. Bitcoin tak definitivně potvrdil pohyb v bullish kanálu krátce před létem.

Kryptoměny a kryptofirmy

Bitcoin zmeškal svoji příležitost – tvrdí Bloomberg

Americký zpravodajský portál Bloomberg říká, že pandemie nemoci Covid-19, halving a propad na trhu byly důležitou zkouškou pro Bitcoin. Dle jejich slov nejdůležitější kryptoměna světa zmeškala svoji příležitost.

Digitální dolar je nevyhnutelný, nikdo nechce čínskou měnu

David Weild IV, známý jako otec zákona JOBS, věří, že vydání digitálního dolaru je již neodvratné. Vláda USA by si podle něj měla s jeho vydáním pospíšit.

ChainCamp – největší akce tohoto typu v ČR – máme pro vás lístky!

Již 5. září se bude konat otevřená komunitní konference ChainCamp pro všechny fanoušky a příznivce kryptoměn, blockchainu, sdílené ekonomiky, těžby… Akce bude největší tohoto typu v ČR, s očekávanou účastí 500 a více návštěvníků.

Max Keizer tvrdí, že Vitalik Buterin nerozumí BTC

Podle Maxe Keizera Vitalik Buterin nerozumí BTC. Co ho k této domněnce vede? A jaká je reakce Vitalika Buterina? Na to se podíváme v dnešním článku.

Blížící se aktualizace Litecoinu zajistí lepší škálovatelnost i soukromí

Tvůrce Litecoinu Charlie Lee diskutoval o nadcházející aktualizaci MimbleWimble, jejímž cílem je zvýšit soukromí a škálovatelnost Litecoinu.

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

MEME dne – Kdo zná tuto bolest?meme

 

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 2

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img