ChainCamp – největší akce tohoto typu v ČR – máme pro vás lístky!

5
(4)
Denisa Falta
Denisa Falta
Původem vystudovaná ekonomka, se zkušenostmi z bankovnictví, neziskovek a později s vlastním podnikáním. Přes sci-fi, zejména utopické a dystopické romány, jsem se dostala až ke kryptoměnám a blockchainu. Na nich mě fascinuje možnost sledovat v přímém přenosu to, co by dřív bylo považováno za sci-fi.

Již 5. září se bude konat otevřená komunitní konference ChainCamp pro všechny fanoušky a příznivce kryptoměn, blockchainu, sdílené ekonomiky, těžby... Akce bude největší tohoto typu v ČR, s očekávanou účastí 500 a více návštěvníků. Partnerem konference je mimo jiné Vysoká Škola Báňská, Ostrava. Mezi hosty bude mnoho osobností z české kryptokomunity. Pojďte se potkat naživo i s námi, tedy s redakcí kryptomagazin.cz

Co je ChainCamp

Především jedinečná příležitost potkat se s celou komunitou, fanoušky, odborníky, partnery a přáteli na jednom místě zcela zdarma a nasát pohodovou komunitní atmosféru, know-how a užít si tak celý den.

Vyzpovídali jsme organizátora Martina Kuchaře

Kde a kdy se ChainCamp koná

5.9.2020 – 9:00 – Nová Aula Vysoké školy Báňské, Ostrava

Co se bude během dne dít

Očekávejte dva přednáškové sály, kde proběhne celkem 14 tématicky laděných přednášek. Přední odborníci a významné osobnosti nejen české scény přinesou témata napříč celou problematikou tak, aby si všichni posluchači mohli odnést nové informace z pohledu technologie, práva, účetnictví, ekonomie, těžby a také budoucnosti kryptoměn. Celý den bude doplněn o šestici praktických workshopů pro malé skupiny, dvě panelové diskuse a další zajímavosti.

Doprovodný program

Venkovní prostor s amfiteátrem bude pod záštitou Decentrucku Paralelní polis rozšířen o chill-out zónu a true barcamp prostor, tedy místo, kde si může každý zapsat a odprezentovat svou přednášku. To vše bude doplněno o drinky a kávu za bitcoiny a podpořeno stánky partnerů, jako jsou Braiins, SatoshiLabs, Tezos a dalšími. Celý den pak zakončí perfektní afteparty s vlastními DJs, barem a další zábavou.

Jak získat lístky – zde zbystřete

Konference nevídaného formátu a navíc zdarma? Ano je tomu tak! Do září ještě nějaká ta chvilka zbývá, ovšem lístky začínají být nedostatkovým zbožím.

100 míst z první vlny bylo rozebráno takřka ihned. Další vlna bude na konci měsíce. Ale nezoufejte, máme dobrou zprávu. Pro věrné fanoušky Kryptomagazin.cz jsme připravili unikátní vlnu v podobě 50 míst. A to dnes od 19:00!

Stačí mít lajk na naší FB stránce a pak přejít k registraci na chaincamp.cz

Na webu Chaincamp dáte registrovat a ocitnete se pak tady:) Dále už je to na vás.

S lístky neotálejte, jsou sice zdarma, ale je jich omezený počet. Těšíme se na vás, bude to jistě skvělá akce!

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 4

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img