Decentruck – přijede do vašeho města kamion s krypto kavárnou, BTC matem a bohatým programem?

0
(0)
Dariusz Matuszyński
Dariusz Matuszyński
Jsem zakladatelem portálu Kryptomagazin.cz, o kryptoměnách na české scéně nebylo prakticky nic, a tak jsem se rozhodl to napravit. Mám rád myšlenku decentralizace, trochu toho cypherpunku a kryptoanarchie. Krypto odvětví je můj svět, kde se denně pohybuji a pracuji, nemohu to tedy již nazvat koníčkem nebo zálibou. Rád vás na vašem kryptomagazínu vždy uvítám :)

Slíbili jsme vám nové a nevšední informace z české kryptoměnové scény. Toto je tedy jeden z projektů, který nemá obdoby u nás ani ve světě. A samozřejmě jako generální partner Decentrucuku u toho nebudeme chybět ani my! Už se za vámi těšíme!

Co je Decentruck?

Paralelní Polis vyráží se svým unikátním konceptem do světa. Už 5 let se snaží vzdělávat v tématech digitální svobody a bezpečnosti na internetu. Pravidelně představuje novinky v oblasti moderních technologií. Návštěvníci si v Polis mohou vyzkoušet 3D tisk, hydroponii nebo robotické pěstování pomocí Farmbota a kavárna Bitcoin Coffee je první kavárnou na světě, kde lze zaplatit pouze kryptoměnami. Paralelní Polis však začala hledat způsob, jak své hodnoty myšlenky předávat i jinde než v Praze. Rozhodla jsme se vejít ven a proto staví truck, se kterým chce vyrazit do měst po České republice a na Slovensku a celý koncept mobilní Polis si tak vyzkoušet. Proč? Chce myšlenky zpřístupnit světu a chystá se ještě dál, do Afriky! 

kavarna-decentruck

Mise Česko a Slovensko: Z města do města

Celý projekt nese název Decentruck. Než vyrazí mimo Evropu, chce projet Česko a Slovensko a představit celý koncept i ve vašem městě. Těšit se můžete na přednášky, workshopy, promítání, koncerty, dokonce i hackathony. Přednášet a diskuze se budou týkat digitální svobody a bezpečnosti, kryptoměn, ekologie, udržitelného rozvoje nebo moderních technologiích. Budete seznámeni s principy hydroponického pěstování a k tomu všemu dostanete výbornou kávu pojízdné Bitcoin Coffee. 

Paralelní Polis je postavena na idejích svobody a inovativního rozvoje společnosti. Jedním z hlavních konceptů je nezávislost na státu a veřejných příspěvcích. Výjezdní koncept Decentruck může přijet i do vašeho města, potřebuje však vaši pomoc. Funguje na bázi dobrovolných příspěvků, a právě podpora od vás celý projekt nastartuje. Můžete tak i vy získat nejen nové vědomosti, schopnosti, zábavu, stanete se ale především součástí smysluplného projektu. 

Jak můžete Decentruck podpořit?

Přáli byste si, aby přijel Decentruck s bohatým programem i za Vámi? Je ve Vašem městě dostatečně velká kryptokomunita? Napište na [email protected] a dejte týmu Decentrucku vědět.

A hlavně, nezapomeňte článek sdílet, aby tato skvělá akce neunikla krypto fanouškům, kteří se ještě neprobrali ze zimního krypto spánku! Ukažme, že jsme silná komunita!

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
E15

Škoda, že chybí výsuvná plošina, s ní by to bylo dokonalé. Jáchyme! Hoď ho do stroje 😉

spot_img