[Večerní souhrn článků] • Binance dočasně v problémech • Jack Dorsey láká do aliance • a další články

5
(1)

Zprávy a souhrny

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zprávy dne

Binance dočasně v problémech kvůli problémům s bránou (gateway)

Přední kryptoměnová burza – Binance – zažila dnes neplánovaný výpadek. Asi hodinu nebylo možné k platformě přistupovat prostřednictvím internetového prohlížeče nebo mobilní aplikace.

Společnost Jacka Dorseyho zve další kryptoměnové firmy do jejich aliance

Square Forms Group, platební společnost Jacka Dorseyho zve další firmy zabývající se kryptoměnami, aby se připojily k jejich „alianci“. Společně pak shromáždí patenty, aby  zachovaly ducha open-source odvětví.

Analýzy a trhy

10.09.20 Technická analýza akcií Tesla – Kde je potenciální dno korekce?

Po nějakých dvou týdnech jsem si pro vás připravil další analýzu na akciový titul Tesla, neboť se v grafu toho odehrálo mnoho. Zároveň se začíná spekulovat o tom, že cena akcií společností byla značně vypumpovaná především díky manipulaci, což bylo samozřejmě i umocněno nákupní horečkou ze strany retailu.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem zde

Kryptoměny a kryptofirmy

Kdepak kryptoměny, zločinci pro praní peněz preferují fiat

Praní špinavých peněz prostřednictvím kryptoměn není pro zločince preferovanou cestou, jak zlegalizovat peníze. I nadále této činnosti dominují tradiční kanály, jako jsou hotovostní obchody či obchod s drogami.

Přední místo v adopci kryptoměn zaujímá Ukrajina, Rusko a Venezuela

Podle nového výzkumu společnosti Chainalysis Ukrajina překonává v adopci kryptoměn Rusko, Čínu a další světové velmoci. Překvapivé první místo odhalil globální index přijetí kryptoměn 2020.

Minecraft bude mít herní předměty za kryptoměny díky Enjin

Dvě kryptofirmy se spojily a nabídly hráčům Minecraftu předměty založené na blockchainu. Hráči Minecraftu budou moci používat herní předměty, importované z nezaměnitelných ETH tokenů. Tato funkce bude zavedena s pomocí pluginu od třetí strany, blockchainové herní společnosti Enjin.

3 důvody, proč dominance BTC může být nespolehlivým ukazatelem

Míru dominance Bitcoinu jistě každý z vás zná. Jedná se o procentuální podíl celkové tržní kapitalizace Bitcoinu z celkové kapitalizace všech kryptoměn na trhu. Tento ukazatel je hojně používán, o jeho spolehlivosti však začínají kolovat pochybnosti.

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Reklama: