[Večerní souhrn článků] • Binance chce využít funkce kontraktů pomocí blockchainu • a další články

5
(1)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Binance chce využít funkce kontraktů pomocí blockchainu

Kryptoměnová burza Binance chce využít nové funkce pro svůj burzovní token BNB. Podle oficiálního vyjádření burzy má být token integrován do více aplikací DeFi. Jednou z hlavních výhod je aktualizovaný inteligetní smluvní kód.

Analýzy a trhy

22.05.20 Technická analýza akcií Boeing a Microsoft – Komu zvoní hrana? Společnosti Boeing

Naposledy jsme se podívali na trhy s akciemi technologických společností AMD a Tesla. Nyní se zaměříme znova na Microsoft a přidáme i akciový trh Boeing. Proč zrovna Boeing?

22.05.20 [Přehled trhu+BTC+OMG] Z 0,66 na 2,24 USD, +240 % na OMG zalistovaní na Coinbase Pro

V dnešním přehledu trhu se podíváme, jak se daří Bitcoinu po propadu na kryptoburze Bitstamp za minutu o 680 USD. Omisego jde neskutečnou raketu, důvodem je zalistování na Coinbase Pro.

Kryptoměny a kryptofirmy

Kryptoaktivita na sociálních sítích každoročně roste o 200%

Výzkum provedený investiční společností Andreessen Horowitz zjistil, že každoroční aktivita na sociálních sítích dosáhla zvýšení o 200%. Podíl na tom má cena Bitcoinu a události spojené s kryptoměnami.

Cardano pracuje na mikročipu, který umožní použít krypto bez přístupu na internet

Cardano pracuje na krypto-nativním mikročipu, jehož účelem je umožnit použití krypta bez přístupu k internetu. Potenciálně by mohl milionům lidí po celém světě přinést „uživatelský zážitek fiatu“ u kryptoměny.

Pizza day – přelom v placení kryptoměnami

Tento příběh znají všichni, kteří se v kryptokomunitě nějakou dobu pohybují. Jistě slyšeli alespoň fámy o tom, že někdo si někde objednal pizzu a teď by ta pizza stála tolik a tolik… Pojďme se podívat, co je to Pizza day a jak v kryptokomunitě vlastně vznikl.

Digitální měny centrálních bank jsou na cestě

Vývoj CBDC se neustále posouvá kupředu. Celkem šest zemí má již zavedené pilotní programy. Kanada je ve vývojovém režimu, zatímco USA zaostává. Téměř 80 % centrálních bank se podle průzkumu Bank of International Settlements z roku 2020 zabývá prací v oblasti národních digitálních měn.

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

MEME dne – Správná volba

meme

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img