[Večerní souhrn článků] • Anthony Pompliano spouští nový rizikový fond • a další články

0
(0)

Zprávy a souhrny

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Anthony Pompliano spouští nový rizikový fond

Anthony Pompliano, spoluzakladatel společnosti Morgan Creek Digital, oznámil spuštění nového fondu. Ten je založen na jeho vlastní osobě a značce. Zájemcům o vstup vyslal jasný vzkaz: „Jednou z mých hlavních zásad vždy bylo, že nikdy nebudete litovat, že jste vsadili na sebe.

Analýzy a trhy

11.09.20 [Přehled trhu+ETH] Bitcoin potopil Ethereum, kde jsou minimální hodnoty?

Ethereum se momentálně pohybuje na hodnotě 366 USD, ale asi si všichni pamatujeme, že ještě před pár dny to bylo 485 USD. Dostaneme se znovu na top hodnoty?

11.09.20 Technická analýza BTC/USD – Bear flag jako avizo pro hluboký pád?

Tak tu máme po necelých třech dnech další analýzu na Bitcoin (BTC). Po mém předešlém přípěvku byla značná poptávka, z čehož vyvozuji, že oceníte nějaké to pokračování. Jak jistě víte, tak Bitcoin se nijak významně nepohnul a v podstatě je kurzový pohyb omezen na cenovou relaci 9 934 USD – 10 481 USD.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem zde

Kryptoměny a kryptofirmy

Eterbase se snaží zastavit únik ukradených bitcoinů

Ukradené finanční prostředky v hodnotě 5,4 milionu dolarů byly odeslány do okolních burz. Eterbase chce zabránit tomu, aby se peníze dostaly dál.

Ne, kvantový počítač vám okamžitě nedá 69 000 BTC… Tedy zatím

Bitcoinová peněženka s téměř 700 miliony dolarů je velké lákadlo – ale každý, kdo je má v úmyslu ukrást, musí nejdříve prolomit heslo…

Kdo vlastní více bitcoinů: bratři Winklevossovi, Grayscale, nebo scameři z Plus Tokenu?

K dispozici jsou nově zpracovaná data, která zobrazují množství mincí BTC v různých podnicích, ve vlastnictví největších hráčů, ale i hackerů či podvodníků. Kdo vlastní více?

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: