[Večerní souhrn článků] • Analytik: Bitcoin by mohl přivádět lidi k šílenství • a další články

4.8
(9)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Analytik: Bitcoin by mohl přivádět lidi k šílenství

Populární analytik Scott Melker přezdívaný „Vlk všech ulic“ ve svém dnešním příspěvku na Twitteru uvedl, že Bitcoin může strávit několik měsíců v rozmezí od 42 000 USD do 53 000 USD. Chování v tomto rozsahu můžeme sledovat dle jeho slov i začátkem následujícího roku. [1]

Analýzy a trhy

06.12.21 Technická analýza BTC/USD – Bitcoin je již mainstreamem

Bitcoin (BTC) měl po velmi dlouhé době vskutku tvrdý pád, který byl pro mnohé rozčarováním. V nedělní video analýze jsem však vysvětloval, že existovaly náznaky, které nás před něčím takovým varovaly. A bylo jich dost.

06.12.21 [Přehled trhu + BTC ] Analytik, co predikoval pád z 60 k 50, již mluví o 42 000 USD

Čeká Bitcoin znovu propad? Analytik, co predikoval pád k 50 000 USD, už mluví o 42 000 USD. Na grafu se zobrazuje známý HaS pattern i Bearish Penant pattern pod 40 000 USD.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Indické úřady mohou tento týden projednat návrh zákona o kryptoměnách s možným zákazem

Vzhledem k nejistotě ohledně dalšího postupu Indie v oblasti regulace kryptoměn se údajně chystá sejít vláda země a projednat další postup.

Kanadský těžař připomíná HODL panikařícím obchodníkům během výplachu. Vytěžené BTC neprodává

Společnost Hut 8 zabývající se těžbou Bitcoinu se rozhodla neprodávat vytěžené mince. Kanadský těžař se drží strategie HODL.

Hammond: Kryptoměny by mohly poskytnout Londýnu výhodu oproti Evropě

Britský politik a bývalý ministr financí Spojeného království, Phillip Hammond, před nedávnem uvedl, že digitální aktiva mohou zmírnit finanční narušení po brexitu, kterým UK prochází.

Crypto komunita sází na Cardano, že do konce roku dosáhne 2,4 USD

Očekává se, že cena Cardana (ADA) se bude do konce prosince obchodovat kolem 2,40 USD, alespoň podle nejnovějších předpovědí kryptokomunity CoinMarketCap.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4.8 / 5. Počet hlasujících 9

Buď první kdo článek ohodnotí

1 komentář

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: