[Večerní souhrn článků] • Amazon, IBM a další tech. giganti naléhají na americkou armádu, aby přijala blockchain • a další články

5
(3)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Amazon, IBM a další tech. giganti naléhají na americkou armádu, aby přijala blockchain

Společnosti Amazon, IBM, Deloitte a mnoho dalších napsaly zprávu zaměřenou na Ministerstvo obrany Spojených států amerických, aby přijaly technologii blockchain. Blockchain má zajistit větší kybernetickou bezpečnost. Ve zprávě se zdůrazňuje potenciál této technologie a navrhuje konkrétní případy implementace.

CryptoKitties se spustí na blockchainu Flow

Dapper Labs, která stojí za velmi populární blockchainovou hrou Cryptokitties, dnes oznámila, že hra bude uvedena na blockchainu Flow. Flow zahrnuje platformu s vysokou propustností, která umožní hraní milionům lidí po celém světě.

Analýzy a trhy

21.05.20 Technická analýza ETH/USD a LTC/USD – Máme tu velké zaváhání, altcoiny na hraně propasti

Tak dámy a pánové, pojďme navázat na moji předešlou analýzu na Ethereum (ETH) a Litecoin (LTC) z 13. května, kdy jsem tak trochu avizoval, že trhy jsou na rozcestí. Hlavně struktura trhu s LTC nevypadá zrovna příznivě, protože čím dál více připomíná konkávní tvar (obrácené U), v angličtině rounded top.

21.05.20 [Přehled trhu+BTC] Propad o 680 USD za minutu odstartoval negativní náladu na trhu!

Propad o 680 USD za minutu odstartoval negativní náladu na trhu. Zřejmě je ta hranice 10 000 USD prokletá, jak jinak si to vysvětlit? Po tom, co jsme se zase dostali na 9 950 USD, medvědi odmítli pustit 10 000 USD a následoval prudký pád k 9 101 USD. Bitstamp odstartoval propad na všech burzách.

Kryptoměny a kryptofirmy

Nový film Cryptopia ukazuje přístup člověka k Bitcoinu, blockchainu a budoucnosti internetu

Nezávislé studio čítající na 100 tvůrců přišlo s novým celovečerním dokumentem Cryptopia, který sklidil velmi pozitivní odezvu. Po vyprodaných kinech v 5 zemích je Cryptopia Film k dispozici online a vy můžete podpořit samotný projekt.

Proč je nepravděpodobné, že 50 BTC pochází ze Satoshiho adresy z roku 2009

Pokud jste nežili v jeskyni, víte, že včera bylo přesunuto 50 Bitcoinů z adresy vytvořené měsíc po vzniku kryptoměny BTC v lednu 2009. Informaci jsme vám přinesli ve včerejším hot news Pohyb na možné Satoshiho peněžence.

Blockchain a soukromí. Mýtus nebo realita?

Blockchain má za sebou od začátku své existence poměrně dlouhou cestu. Tato specifická forma distribuované databáze umožnila život Bitcoinu a ostatním kryptoměnám.

Pokud je Bitcoin digitální zlato – jsou altcoiny digitální stříbro? Objevila se neobvyklá korelace

Bitcoin byl dlouhou dobu označován jako digitální protějšek vzácného fyzického kovu – zlata. Můžeme ale opravdu říct, že pokud je Bitcoin virtuální zlato, tak altcoiny jsou digitální stříbro?

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

Video dne – Včerejší dump Bitcoinu

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 3

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img