[Večerní souhrn článků] • Bitcoin se propadl o více než 10 %, ostatní kryptoměny následovaly pád • a další články

0
(0)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Bitcoin se propadl o více než 10 %, ostatní kryptoměny následovaly pád

Bitcoin a další kryptoměny dnes zažily opravdu tvrdý pád. Cena největší kryptoměny světa se propadla o více než 10 %. Některé altcoiny se propadly o několik desítek procent. V době psaní zprávy se cena BTC pohybuje okolo 24 060 USD dle KMC.

Analýzy a trhy

YouTube video

13.06.22 Analýza BTC/USD – Pěkná mela, bitcoin nejvíce přeprodaný od roku 2018

Bitcoin (BTC) pokračuje ve svém poklesu. Čehož jste si jistě všimli. Respektive se toho nedalo nevšimnout, protože ty emoce jsou na sociálních sítích vážně znát. Už nám to přechází do takového toho stavu beznaděje, kdy si mnozí investoři začínají uvědomovat, že nemají vlastně páru, proč do toho trhu šli.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Přišla kryptozima: Je čas koupit krev?

Kryptotrh se nyní propadl na jedno z nejnižších míst za poslední dva roky, když bitcoin a další kryptoměny klesly, což v srdcích investorů vyvolalo strach. Kvůli tomu, že se investoři bojí vložit na trh jakékoli peníze, ceny digitálních aktiv, jako je bitcoin, nadále klesají.

Musk a Saylor ztratili dohromady 1,5 miliardy dolarů na bitcoinu, zatím však hodlují

Hledáte útěchu na trhu s kryptoměnami, který už řadu týdnů stabilně padá? Elon Musk a Michael Saylor jsou pravdděpodobně v mnohem větší ztrátě než většina kryptoinvestorů. Dohromady ztratili asi 1,5 miliardy dolarů.

Blockware: Bitcoin by měl do roku 2030 překročit 1 miliardu uživatelů

Kryptoměnová společnost Blockware před nedávnem vydala zprávu, ve které se uvádí, že míra adopce bitcoinu bude probíhat velmi rychle a do roku 2030 bude bitcoinovou síť používat více než 10 % uživatelů. Co dalšího se uvádí ve zprávě Blockware.

Binance.US čelí hromadné žalobě kvůli prodeji LUNA a UST

Binance.US, sesterská společnost globální burzy kryptoměn Binance, čelí hromadné žalobě investorů za prodej LUNA a TerraUSD (UST).

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortýn

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

1 komentář

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Vojtech

Já myslím, že dnes anebo zítra trh s longaři v marginu ještě řádně vyjebe. Budou asi většinou schovaní těsně pod 20k, ti otrlejsi a méně napákovaní možná až cca kolem 12k kvůli zdi na volume profile. Těch 100k+ v longu jen na bitfinexu si o to totiž vyloženě říká. Nadto se teď nabízí krásná story o panice na trzích kvůli inflaci/fedu a retail tak nemusí většinově nabýt dojmu o zmanipulovanosti trhu. Už stavím nákupy btc i v párech s eur a menšími stablecoiny kvůli nižší likviditě i pod 10k – s trochou štěstí třeba … 😎

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: