Blockware: Bitcoin by měl do roku 2030 překročit 1 miliardu uživatelů

5
(1)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Kryptoměnová společnost Blockware před nedávnem vydala zprávu, ve které se uvádí, že míra adopce bitcoinu bude probíhat velmi rychle a do roku 2030 bude bitcoinovou síť používat více než 10 % uživatelů. Co dalšího se uvádí ve zprávě Blockware.

Adopce bitcoinu do roku 2030

Společnost Blockware před nedávnem vydala zprávu, ve které se zabývala mírou přijetí bitcoinu ve světě. Zpráva společnosti sledovala křivku S k vykreslení budoucího přijetí bitcoinu.

„Tato nová zpráva Blockware Intelligence se snaží aplikovat historický vzor přijetí S-Curve technologie a metrik entit v řetězci k předpovědi adopce bitcoinu. Zpráva zjistila, že přijetí bitcoinu proběhne rychleji než přijetí minulých technologií. Jak se k bitcoinové síti připojí více uživatelů. Hodnota sítě poroste.“

Zpráva uvádí, že počet uživatelů bitcoinu překročí 1 miliardu do roku 2030. Tyto fáze jsou definovány pořadím adopce mezi různými skupinami lidí po celém světě. Blockware také uvádí, že bitcoin bude přijat mnohem rychleji než minulé technologie.

Přední analytik společnosti Blockware, Will Clemente, v nedávném rozhovoru s Anthonym Pomplianem prohlásil:

„Tam, kde si myslíme, že adopce bitcoinu je, myslím, že se připravujeme na dosažení hlavní S-křivky adopce. Navíc, protože síť roste na kolejích internetu a přichází se zajímavými peněžními pobídkami, očekává se, že její síťové efekty budou výjimečné.“

V době psaní článku se cena BTC pohybuje okolo 24 976 USD dle KMC.

Závěr

Ačkoliv popularita bitcoinu nadále roste, stále má před sebou ještě dlouhou cestu. Vyšší míra adopce je v zemích s vysokou mírou inflace a špatné bankovní infrastruktury. Co si o tom myslíte vy? Jaký máte názor na podobnou analýzu?

Celou tiskovou zprávu Blockware Intelligence o adopci bitcoinu si můžete přečíst pod přiloženým odkazem ZDE. [1]

Máte-li jakýkoli dotaz týkající se kryptoměn, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. Pro více informací se nezapomeňte také připojit na náš oficiální discord server KRYPTOMAGAZIN CZ, kde na vás čeká další zajímavý obsah.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

2 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Soudce Ti

Nebude už existovat a nikdo už si ani nevzpomene,co to bylo za podvod, jako třeba Celsius

Roman

celsius byl max 8 dolaru,bezpredmetna kryptomena

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: