[Večerní souhrn článků] • Coinbase vidí odlivy z kryptoburzy, bitcoin padl o více než 6 % • a další články

0
(0)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Coinbase vidí odlivy z kryptoburzy, bitcoin padl o více než 6 %

Kryptoměnová burza Coinbase podle dat z Coinbase Pro zaznamenala odliv o několik desítek tisíc BTC. Největší kryptoměna světa během dneška klesla o více než 6 %, když se propadla pod hranici 30 000 amerických dolarů. V době psaní zprávy se cena BTC pohybuje okolo 29 874 USD. [1]

Analýzy a trhy

07.06.22 Analýza BTC/USD – Stalo se očekávané

Bitcoin (BTC) nakonec udělal to, co jsem očekával. A samozřejmě očekávali i mnozí jiní. Jak jsem včera zmiňoval, přišel mi celý ten úvodní růst jako obyčejný bull trap. Něco podobného jako z konce května. A skutečně bitcoin se náhle propadl zpátky, odkud se odrazil.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Kazašská centrální banka “nehodlá ignorovat” trh s kryptoměnami

Zatímco kazašská vláda dohání obrovský objem těžby kryptoměn v zemi zaváděním nových daní a regulací, místní centrální banka hodlá prozkoumat možnosti, které krypto nabízí.

IRA Financial Trust žaluje Gemini po krádeži kryptoaktiv v hodnotě 36 milionů dolarů během hacku

Gemini čelí žalobě ze strany společnosti IRA Financial Trust. Důvodem je hack, který využil bezpečnostní hrozbu, na kterou Gemini měla upozornit.

Goldman Sachs: Pojišťovací sektor se připravuje na kryptoměny

Jedna z největších finančních institucí na světě, Goldman Sachs, před nedávnem zveřejnila průzkum, ve kterém uvádí, že 11 % amerických pojistitelů již investovalo nebo plánuje investovat do kryptoměn. Co dalšího se uvádí v průzkumu?

Nový americký návrh zákona se snaží začlenit kryptoměny do tradičního finančního systému

Senátorky Cynthia Lummis a Kirsten Gillibrand jsou připravené předložit americkému senátu návrh zákona o kryptoregulacích.

Kryptoměnový trh stagnuje, těžaři BTC jsou tak nuceni prodávat

Přední těžební společnosti hlásí prodej svých podílů v bitcoinech, protože ziskovost klesá na nová roční minima. Není proto žádný velkým překvapením, že množství bitcoinů převedených z těchto společností na kryptografické burzy dosáhlo nejvyšší úrovně od února.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img