[Večerní souhrn článků] • Z Madeiry se stane bitcoinové souostroví • a další články

4.5
(2)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Z Madeiry se stane bitcoinové souostroví

Portugalské souostroví Madeira se pravděpodobně stane bitcoinovým rájem. Prezident regionální vlády Miguel Albuquerque prohlásil, že věří v budoucnost a bitcoin. Prezident souostroví prohlásil, že hodlá vytvořit fantastické prostředí pro bitcoiny na Madeiře. [1]

Analýzy a trhy

17.05.22 Analýza BTC/USD – Zatím bojujeme a vypadá to nadějně

Bitcoin (BTC) zatím úspěšně bojuje o setrvání na S/R pásmu, které se tyčí kolem 30 000 USD, což je vlastně klíčové pro to, aby bitcoin mohl pokračovat v retracementu. A nejpravděpodobnější target je v tomto případě zhruba 37 000 USD, kde máme silnou rezistenční konfluenci.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Regulační orgány EU využívají nedávné situace kolem Terra Luna k prosazení digitálního eura

Mnozí budou považovat volatilitu vyvolanou útokem na algoritmicky podporovaný stablecoin UST za důvod ke zvýšení regulace stablecoinů.

Sebereflexe jako součást osobního bohatství a konzistentní osobnosti

Doba přitvrzuje a lidé jsou leckdy ochotni ustoupit ze svých ideálů a zásad, aby se přizpůsobili okolí nebo z jiných příčin. Nejen v takových případech se právě sebereflexe stává zásadním předpokladem pro zachování nepokřivené a zdravé osobnosti.

Salvador hostí mezinárodní akci o bitcoinu

Latinskoamerický stát Salvador se v následujících dnech stane centrem dění jedné z největších mezinárodních akcí týkající se bitcoinu. Čeho se konference centrálních bank bude týkat?

Válka na Ukrajině ukázala, že kryptoměny nejsou žádným zajištěním proti akciím

Snížení cen kryptoměn téměř na polovinu v posledních týdnech, což zároveň odráží výprodeje na globálních akciových trzích, naznačuje, že digitální mince nemusí být v době ekonomické nejistoty zrovna spolehlivým aktivem.

Michael Saylor: Krach trhu urychlí regulace kolem stablecoinů

Kryptoměnové trhy nám poslední dobou mohou klidně připomínat jízdu na horské dráze. Viděli jsme šokující krach mincí Terra a na ně navázaného stablecoinu, který vymazal z krypto trhů miliardy dolarů.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4.5 / 5. Počet hlasujících 2

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img