[Večerní souhrn článků] • Letecká společnost Emirates přijme platby prostřednictvím bitcoinu • a další články

4
(1)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Letecká společnost Emirates přijme platby prostřednictvím bitcoinu

Jedna z nejprestižnějších leteckých společností na světě, Emirates, podle provozního ředitele Adela Ahmeda Al-Redha přijme platby za služby v bitcoinech. Společnost také plánuje spustit své vlastní nezaměnitelné tokeny (NFT). [1]

Analýzy a trhy

13.05.22 Analýza BTC/USD – Pullback k rezistencím

Bitcoin (BTC) prozatím odložil svůj pokles a mnozí logicky spekulují na pullback k nejrůznějším úrovním, které jsme během toho pádu prolomili. Což takové spekulace na retracement mají samozřejmě své opodstatnění, protože ten potenciální zisk je opravdu slušný.

13.05.22 [Přehled trhu + BTC a ETH] Bitcoin -7% Ethereum -16% vše do 24 hod.

Bitcoin a Ethereum za posledních 24 hodin výrazně propadly. Propad se již definitivně stává součástí bearish marketu.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Zkušený obchodník, který správně předpověděl poslední pád bitcoinu, nyní vidí lokální dno

Zatímco se trh s kryptoměnami řítil střemhlav k epickému krachu na vlně hrůzného vývoje, veterán Peter Brandt předpověděl, že bitcoin míří k prosincovým minimům v roce 2020 poblíž 28 000 USD. Zatímco investoři nyní zoufale hledají světlo na konci tunelu, Brandt naznačuje, že volný pád bitcoinového trhu možná právě dosáhl dna.

[Osobnost] Alan Turing – Mohou stroje myslet? Co na to člověk, který rozluštil nacistickou Enigmu…

Matematik Alan Mathison Turing se narodil 23. června 1912 v Londýně. Matematiku vystudoval v Cambridge a během 2. světové války pomohl vlasti, ta ho však zanedlouho poté odsoudila za jeho orientaci. Představíme si také, co je to Turingův stroj a Turingův test.

MicroStrategy aktuálně v červených číslech

MicroStrategy, jedna z největších společností na světě, která má masivní pozice v bitcoinu, se během současného propadu nachází v červených číslech. Americký podnikatel a generální ředitel společnosti MicroStrategy, Michael Saylor, však uklidňuje.

Šanghajský soud potvrzuje, že bitcoiny jsou virtuálním majetkem, na který se vztahují vlastnická práva

Nejvyšší lidový soud v Šanghaji vydal dokument, ve kterém uvádí, že bitcoin podléhá zákonům a nařízením o vlastnických právech.

Robert Kiyosaki: bitcoin vstupuje do brutální medvědí bouře, ale nakonec vyhraje

Bitcoin má za sebou letos hořkosladkou cestu. Po silném začátku roku, který následoval po impozantním historickém maximu v listopadu 2021, to s cenou bitcoinu od té doby vypadá jak na houpačce.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img