[Večerní souhrn článků] • Pizzino: Cardano se chystá na býčí běh • a další články

5
(1)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Pizzino: Cardano se chystá na býčí běh

Kryptoměnový analytik Jason Pizzino v nejnovějším videu sdělil svým téměř 260 000 odběratelům na YouTube, že Cardano (ADA) by mohla brzy vstoupit do bull trendu. Podle Pizzina by se sedmá největší kryptoměna světa mohla dostat na mnohem vyšší hodnoty. Co si o tom myslíte vy? [1]

Analýzy a trhy

14.01.22 Technická analýza XMR/USD – projev velké síly

Monero (XMR) zase překvapilo, protože do jisté míry překonává ostatní altcoiny. Po pěkném odrazu od klíčového supportu se opětovně blížíme k první důležité úrovni, která právě může ještě leccos zvrátit ve prospěch medvědů.

14.01.21 [Přehled trhu a BTC+BNB] Míří Bitcoin k 45 000 USD?!

Jaké hodnoty by mohl Bitcoin (BTC) dosáhnout v tomto roce a kde se výrazně zastaví, se napříč celým internetem hádá celá komunita. Bude to na 100 000 USD? Momentálně Bitcoin míří k 45 000 USD?!

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Univerzita přijímá dary v bitcoinech na financování aktivit souvisejících s kryptoměnami

V říjnu 2021 přijala The Campanile Foundation (TCF), pomocná organizace Státní univerzity v San Diegu (SDSU), svůj první krypto dar. Nyní univerzita oznámila, že přijímá dary v digitálních měnách bitcoin (BTC) a ethereum (ETH).

Je vhodný čas na nákup bitcoinu, nebo počkat na nižší cenu?

Denně je to to stejné. Celá řada lidí se ptá, zda už nastal ten pravý čas na nákup bitcoinu. Tuto otázku v poslední době vídám často a pokusím se na ni odpovědět.

Jeden z miliardy: Malý těžař získal odměnu za blok v hodnotě 270 000 USD

S velmi skromným těžebním výkonem se malému těžaři podařilo vytěžit blok a připsat si tak odměnu 6,25 BTC. Šance na podobný úspěch je jedna ku několika miliardám. Šťastlivec si tak rázem vydělal necelých 270 000 amerických dolarů.

Near Protocol získává 150 milionů dolarů na podporu přijetí Web3

Proof-of-stake blockchain Near Protocol získal 150 milionů dolarů v počátečních investicích na urychlení přijetí technologií Web3. Tým oznámil, že fond bude použit k rozvoji regionálních center a zvýšení povědomí o blockchainu a decentralizovaných technologiích.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Reklama: