[Večerní souhrn článků] • Solana za první čtvrtletí vzrostla o 100 % • a další články

5
(1)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Solana za první čtvrtletí vzrostla o 100 %

Během prvního čtvrtletí letošního roku se cena kryptoměny SOL více než zdvojnásobila z původních 9,95 USD na přibližně 20,60 USD, což představuje zisk více než 100 %. Tento růst je nejvýraznější ze všech kryptoměn z TOP 20. Nejúspěšnějším měsícem pro Solanu byl leden. [1]

Analýzy a trhy

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE.

Kryptoměny a kryptofirmy

Joe Biden: Bankovní krize ještě není u konce

Prezident Spojených států Joe Biden varoval, že bankovní krize v USA ještě není u konce. Biden také uvedl, že vláda bude muset podniknout kroky k ochraně amerického finančního systému a zabezpečit stabilitu bankovního sektoru.

Co je to altcoin? K čemu slouží? 

Když se poprvé dostanete do kryptoměnového světa, navalí se na vás spousta pojmů, definic, teorií a všeho možného. Pro úplného nováčka to může být značně matoucí. Jistě se také setkáte se slovem altcoiny. Co je altcoin? Přesně o tom bude tento článek.

Indonéská vláda chce zachovat kulturní dědictví prostřednictvím NFT

Jednou z hlavních výhod technologie blockchain je možnost zaznamenávat a uchovávat informace v permanentním a tamper-proof(neměnném) záznamu.

Cena bitcoinu dosáhla nejvyšší hodnoty od počátku roku

Včera brzy ráno se cena bitcoinu krátce vyhoupla nad 29 000 USD a zaznamenala tak nejvyšší cenu od počátku roku. Na této cenové úrovni se pohyboval bitcoin naposledy loni v létě. Cena byla sice ihned zamítnuta a sražena zpět na úroveň kolem 28 000 USD, ale i tak je to zajímavý signál.

Co ovlivňuje cenu zlata?

V tomto článku budeme analyzovat nabídku a poptávku po zlatě, podíváme se na jeho dynamiku za posledních dvanáct let a zjistíme, zda jsou investice do tohoto kovu před inflací.

Blížící se hard fork Etherea zvyšuje zájem obchodníků – Překoná ETH hranici 2 000 dolarů?

Ethereum, druhá největší kryptoměna podle tržní kapitalizace, i nadále pokračuje v růstu. Vymaňuje se tak z poklesu kryptoměnového trhu, který byl podpořen celou řadou nedávných regulačních zásahů.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img