Joe Biden: Bankovní krize ještě není u konce

4.5
(2)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Prezident Spojených států Joe Biden varoval, že bankovní krize v USA ještě není u konce. Biden také uvedl, že vláda bude muset podniknout kroky k ochraně amerického finančního systému a zabezpečit stabilitu bankovního sektoru.

Joe Biden a bankovní krize v USA

Americký prezident Joe Biden před nedávnem prohlásil, že bankovní krize ještě neskončila a existují tak další šance na problémy. Podle zpravodajského portálu Reuters Biden pochválil svoji administrativu za rychlou reakci. Americký prezident během návštěvy výrobce polovodičů Wolfspeed v Durhamu prohlásil:

Udělali jsme, co je potřeba, abychom exekutivně udělali. Jsem si jistý, že se věci vyřeší. Zdá se, že trhy reagují.

Joe Biden novinářům v Durhamu také prohlásil, že se jeho administrativa v současné době zabývá dalšími legislativními změnami v reakci na současnou situaci. Kongres by však další kroky mohl zpomalit. Prezident USA prohlásil:

Ne, ještě není konec… Velmi pozorně situaci sledujeme. Myslím, že můj tým to zatím zvládl velmi dobře. A raději než tady předbíhat, myslím, že nechme věci jít tak, jak jsou…

Podle agentury Reuters administrativa prezidenta Bidena rychle přijala opatření k zajištění ochrany vkladatelů v Silicon Valley Bank a Signature Bank. Federální rezervní systém navíc dodatečně zajistil likviditu, aby pomohl bankám v celém sektoru pokrýt potřeby svých klientů vkladatelů. Výrazné problémy před nedávnem také zaznamenala švýcarská banka Credit Suisse.

V době psaní článku se cena BTC pohybuje okolo 28 332 USD dle KMC.

Závěr

Co si o slovech amerického prezidenta myslíte vy? Jak se díváte na současnou bankovní krizi? Podělte se s námi o svůj názor do komentářů nebo na naše sociální sítě. Celou zprávu agentury Reuters si můžete přečíst pod přiloženým odkazem ZDE. [1]

Jsme nově také na sociální síti LinkedIn. Máte-li jakýkoli dotaz týkající se kryptoměn, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. Nezapomeňte se také připojit na náš oficiální discord server KRYPTOMAGAZIN CZ, kde naleznete další zajímavý obsah. Máme také Youtube kanál, kde můžete dát odběr, aby vám neuteklo žádné video nebo stream. Podporu nám můžete vyjádřit skrze Patreon ZDE.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4.5 / 5. Počet hlasujících 2

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Reklama: