[Večerní souhrn článků] • Material Indicators: Cena bitcoinu se nachází před velkým krokem • a další články

4.5
(2)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Material Indicators: Cena bitcoinu se nachází před velkým krokem

Výzkumná společnost Material Indicators uvádí, že bitcoin se momentálně nachází na křižovatce, která rozhodne o dlouhodobém cenovém trendu BTC. Podle průzkumu provedeného na Twitteru dne 27. března tímto sledovacím zdrojem se cena BTC momentálně nachází v kritické obchodní zóně. Další informace o vývoji ceny kryptoměn naleznete v našich pravidelných technických analýzách a streamech. [1]

Analýzy a trhy

Jak obchodovat pattern Tři bílí vojáci

Tento článek se věnuje svíčkové formaci s názvem Tři bílí vojáci (Three White Soldiers). Dozvíte se jak tento pattern vypadá, jaké signály dává, jak se tvoří, jaké jsou jeho typy a samozřejmě jak se dá použít při obchodování.

28.03.23 Analýza BTC/USD – V novém týdnu malý pokles

Bitcoin zavřel předešlý týden v neutrální podobě a nový týden začal menším poklesem. Což se dává za vinu nové kauze související se šéfem Binance. Postupně se bohužel začíná stávat to, před čím mnoho z nás varovalo. A to jest, že nám trh s kryptoměnami zregulují k nepoznání.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE.

Kryptoměny a kryptofirmy

Kryptoburza Binance spouští nové regionální centrum v Gruzii

Kryptoměnová burza Binance pokračuje v rozšiřování svého globálního dosahu zřízením nového blockchainového centra v Gruzii.

Fintech online summit ZDARMA: To nej ze světa Ai, investic, fintechu a krypto

Jaký bude vývoj krize v bankovním sektoru? Začal už nový kryptoměnový cyklus? Nejnovější trendy v oblasti decentralizovaných financí a projektů? Co je 6 dostupných umělých inteligencí, které mění svět? Je metaverse budoucnost nebo fikce? Co jsou investice s největším potenciálem v roce 2023 a 2024?

Pasivní příjem – jak jej získat a jaké investice k němu využít

Co je pasivní příjem? Vůči tomuto slovnímu spojení má mnoho lidí jistou averzi a není se příliš čemu divit. Slýcháme jej v nedůvěryhodných reklamách nebo třeba od blízkých kamarádů, kteří nás na vybudování toho, čemu se říká pasivní příjem, doslova osobně lákají.

MicroStrategy splácí půjčku u Silvergate a nakupuje další bitcoiny

Technologická společnost MicroStrategy se vrátila opět k nákupu bitcoinu (BTC). Společnost také vydala regulační prohlášení, že splatila zbývající jistinu své půjčky od nyní zkrachovalé Silvergate Bank.

Binance čelí žalobě CFTC – Tokeny jsou komodity

Další pokus o regulaci je na obzoru. Americká Komise pro obchodování s komoditními futures (Commodity Futures Trading Commission, CFTC) podala žalobu na největší kryptoměnovou burzu Binance a jejího generálního ředitele Changpenga „CZ“ Zhao. Podle obžaloby se burza řádně nezaregistrovala u regulátora derivátů.

Medvědí trh je u konce – Bitcoin v dubnu začne růst

V neděli jsem v analýze psal o silném trendu bitcoinu z dlouhodobého hlediska. Tento týden není úplně zajímavý z pohledu plánovaných makroekonomických událostí (kromě pátečního indexu osobních výdajů na spotřebu), ale blíží se konec měsíce a s ním finále měsíční svíčky. A zatím nám ukazuje, že by trend mohl uzavřít medvědí trh a začít růst do býčí formy.

Plánovaná aktualizace Dogecoinu přinese nové funkce a vylepšení

Dogecoin (DOGE), největší a nejznámější meme kryptoměna na světě, se dočká významného upgradu. Díky němu bude populární blockchain ještě více interoperabilní a uživatelsky přívětivý.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4.5 / 5. Počet hlasujících 2

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img