Kryptoburza Binance spouští nové regionální centrum v Gruzii

5
(1)
Denisa Ogurcakova
Denisa Ogurcakova
Kryptoměny mi vždy přišly zajímavé a svět blockchainu doslova fascinující, proto jsem se o tomto tématu chtěla dozvědět více a zapojila se do týmu kryptomagazínu.

Kryptoměnová burza Binance pokračuje v rozšiřování svého globálního dosahu zřízením nového blockchainového centra v Gruzii.

Binance a regionální centrum v Gruzii

Binance oznámila 26. března otevření svého zbrusu nového blockchainového centra v Gruzii, jehož cílem je podpořit další přijetí kryptoměn v zemi. Binance označující centrum jako „Web3 outpost“ hodlá přilákat talenty do gruzínského blockchainového sektoru, podporovat průmyslové vzdělávání a vytvářet více pracovních příležitostí.

Divize Binance v Gruzii podle oznámení v současné době zaměstnává 25 lidí, kteří spolupracují s místním veřejným a soukromým sektorem na pořádání vzdělávacích a hackathonových akcí. Kryptofirma očekává, že spuštěním svého regionálního centra v Gruzii do konce roku 2023 vytvoří „desítky dalších pracovních míst“.

Další spolupráce Binance

Začátkem tohoto roku se Binance spojila s místní kryptoplatební bránou CityPay, navázala spolupráci s Georgian Innovation and Technology Agency (GITA) a zahájila iniciativu Binance Charity na podporu vzdělávání Web3 zaměřeného na ženy.

Podle Vladimira Smerkise, regionálního ředitele Binance, je Gruzie jednou z nejinovativnějších zemí v regionu.

“Pro Binance je Gruzie důležitým bodem na naší mapě. K dnešnímu dni jsme zde uspořádali tři komunitní setkání, kterých se celkem zúčastnilo více než 2000 lidí.

Řekl Smerkis a dodal, že Binance vidí „obrovský potenciál a zájem“ o krypto jak ze strany místní krypto komunity, tak firem.

Generální ředitel Binance Changpeng „CZ“ Zhao navštívil Gruzii poprvé v listopadu 2022. Během návštěvy se CZ setkal s gruzínským premiérem Iraklim Garibašvilim a místními podnikateli a kryptoměnovou komunitou.

Závěr

Gruzie, která je bývalým členem Sovětského svazu, se stala jednou z nejvíce nakloněných zemí směrem ke kryptoměnám, přičemž gruzínská vláda má ambice učinit z této země hlavní globální centrum kryptoměn. Gruzie je všeobecně známá tím, že hostí velké množství BTC bankomatů, které uživatelům umožňují převést své krypto na hotovost a naopak. Podle údajů z CoinATMRadar, pouze gruzínské hlavní město Tbilisi hostí více než 100 bitcoinových bankomatů. [1]

Jsme nově také na sociální síti LinkedIn. Máte-li jakýkoli dotaz týkající se kryptoměn, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. Nezapomeňte se také připojit na náš oficiální discord server KRYPTOMAGAZIN CZ, kde naleznete další zajímavý obsah. Máme také Youtube kanál, kde můžete dát odběr, aby vám neuteklo žádné video nebo stream. Podporu nám můžete vyjádřit skrze Patreon ZDE.

Zdroje:

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img