[Poslední šance] Již dnes v 18:00 začne krypto online summit – registruj se

4.5
(4)
Redakce Kryptomagazin
Redakce Kryptomagazinhttps://kryptomagazin.cz/
Redakce kryptomagazín je tým autorů z našeho portálu kryptomagazin.cz Tento tým publikuje především návody a vzdělávací články.

Jaký bude vývoj krize v bankovním sektoru? Začal už nový kryptoměnový cyklus? Nejnovější trendy v oblasti decentralizovaných financí a projektů? Co je 6 dostupných umělých inteligencí, které mění svět? Je metaverse budoucnost nebo fikce? Co jsou investice s největším potenciálem v roce 2023 a 2024?

Tyto a mnoho dalších otázek budou v panelových diskuzích debatovat top čeští a slovenští odborníci z oblastí investic, krypta, fintechu a umělé inteligence. Můžete se těšit na novátorský proud diskuzí a myšlenkových konceptů.

Registruj se dnes do 18:00

Na online konferenci se můžete zaregistrovat ZDARMA až do pátku 31.3. 2023, 18:00. To je zároveň termín zahájení Fintech online summitu.


Účastníci summitu doslova prožijí 3 dny nabité unikátním online programem se špičkovými odborníky z české a slovenské scény. Summit proběhne ve dnech 31.3. – 2.4.2023. Těšit se můžete na jména jako je: Juraj Bednár, Jakub Jedlinský, David Stancel, Kirill Juran, Pavol Lupták, Jan Charvát, Michal Toporcer a dalších 20 výjimečných speakerů.

Zapomeňte na nudné přednášky a výměnu papírových vizitek. Summit spoluvytvářela a bude ho provázet umělá inteligence, avatarka Aria. Poslechněte si její úvodní slovo.

  • Energie lidí, která boří hranice minulého světa a vytváří jádro nové společnosti.
  • Přístup k top informacím a trendům z oblastí investic, krypta, fintechu a umělé inteligence.
  • Bezpečný prostor pro sdílení zkušeností a myšlenek v celé komunitě Fintech events.
  • Inspirace, zábava, motivace. Prožij online setkání, které Tě nadchne.

Program Fintech online summitu

Hodnota summitu

Finanční hodnota vstupu je vyjádřena částkou 1 600 Kč. Reálná hodnota účasti je ovšem mnohem vyšší. Pouze díky sponzorům XTB, Fintech Digital Group a Anycoin je možné nabídnout návštěvníkům vstup zdarma.

U zrodu myšlenky vytvořit Fintech events – komunitní jádro nového světa Fintechu byla myšlenka svobody, decentralizace. Toto téma se prolíná panelovými diskuzemi, pohledy a vnitřním přesvědčením účastníků. Celý koncept konference je založený na hodnotách naslouchání, sdílení, otevřenosti a bezpečí. Pokud Vás některá z myšlenek summitu zaujala, bude nám ctí Vás uvítat na Fintech online summitu.

Jedním z moderátorů bude také zakladatel portálu Kryptomagzain.cz – Dariusz Matuszyński (Daro). Tak brzy na viděnou 🙂

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4.5 / 5. Počet hlasujících 4

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img