[Večerní souhrn článků] • Republikáni kritizují Bidenovu administrativu za kryptoměnovou politiku • a další články

5
(2)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Republikáni kritizují Bidenovu administrativu za kryptoměnovou politiku

Republikáni kritizují Bidenovu administrativu za nejasnosti a pomalost v jejích politikách týkajících se digitálních aktiv. Kritika se týká konkrétně nejasností ohledně toho, jakým způsobem jsou kryptoměny definovány a jakým způsobem jsou regulovány. Republikáni dále tvrdí, že nejasnosti a pomalost v tomto procesu mohou vést k vytlačení celého “ekosystému” do zámoří. [1]

Analýzy a trhy

10.03.23 Analýza BTC/USD – Klesáme na 19 000 USD

Bitcoin prolomil support kolem 21 500 a pokračuje v poklesu. Kurz bitcoinu se tak rychle blíží k dalšímu klíčovému pásmu, které se nachází kolem 19 000 USD. Dlouhé čekání se tak mnohým na první pohled vyplácí. Na tomto konkrétním příkladu můžete skutečně sledovat, že trpělivost je klíčem.

10.3. 2023 Tržní přehled pro Bitcoin a akciový index S&P 500 – Investiční banky v problémech a propad akciového indexu S&P 500

Po Silvergate má problémy už i investiční banka ze Silicon Valley, stojící za víc než polovinou startupů v Americe. Finanční sektor indexu S&P 500 se včera propadnul víc než -4 %. Problémy Silvergate Capital a rostoucí riziko na trhu můžou donutit investory k dalšímu prodeji Bitcoinu a jiných rizikových aktiv.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE.

Kryptoměny a kryptofirmy

Jak si vymintovat Bitcoin NFT

Non-fungible tokeny (NFT) jsou nejznámější jako tokeny založené na Ethereu, ale v poslední době je všechen rozruch kolem Bitcoin NFT, které jsou také známé jako Ordinal NFTs nebo Bitcoin Ordinals.

Amazon hodlá spustit vlastní NFT tržiště již v dubnu

Amazon, jeden z největších internetových obchodů na světě, údajně chystá spustit svůj vlastní trh s NFT (Non-Fungible Token) již v dubnu 2023. Co můžeme od Amazonu čekat?

Bitcoin padá! Otestujeme 19 000 USD?

Asi každý, kdo sleduje vývoj ceny bitcoinu, zaznamenal včerejší večerní pokles. Přesně před týdnem se cena skokově propadla o 5 % doslova během pár minut. Pak se relativně ustálila a držela až do projevu Powella v Kongresu. Tento čtvrtek následoval další pád. Pokles nebyl sice tak dynamický, ale během pár hodin klesla cena skoro o 8 %. Je za tím vším jen Silvergate?

Rozkol mezi SEC a CFTC – ETH není cenný papír, ale komodita

Mocenské tahanice mezi americkou Komisí pro cenné papíry (SEC) a Komisí pro obchodování s komoditními futures (CFTC) o to, kdo je tím správným „policistou“ kryptoměnového průmyslu, i nadále matou investory.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 2

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img