Amazon hodlá spustit vlastní NFT tržiště již v dubnu

4
(1)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Amazon, jeden z největších internetových obchodů na světě, údajně chystá spustit svůj vlastní trh s NFT (Non-Fungible Token) již v dubnu 2023. Co můžeme od Amazonu čekat?

Amazon hodlá spustit vlastní NFT tržiště

V posledních několika se stále více hovoří o NFT a jejich využití v různých oblastech. Nyní se zdá, že další velká společnost vstoupí do světa NFT. Podle posledních informací internetový gigant Amazon údajně chystá spuštění svého vlastního trhu s NFT.

Amazon je jedna z největších e-commerce společností na světě. Podle zpravodajského portálu Yahoo Finance může být spuštění nového NFT tržiště důležitý milník v dalším rozvoji NFT. Portál dále uvádí, že ke spuštění vlastního tržiště by mohlo dojít již 24. dubna letošního roku.

První zprávy o chystaném tržišti se začaly šířit již v lednu. V minulosti již výkonný ředitel Amazonu Andy Jassy naznačil, že by společnost mohla začít prodávat NFT ve „vzdálené budoucnosti“.

Podle informací z Yahoo Finance se nové tržiště bude na začátku zaměřovat na 15 různých kolekcí NFT. Tyto kolekce budou prvně dostupné pro zákazníky v USA, ale očekává se, že v budoucnu se služba rozšíří i do dalších zemí. Pokud Amazon spustí své tržiště již v dubnu, stane se tak konkurentem OpenSea nebo Blur.

V době psaní článku se cena BTC pohybuje okolo 22 149 USD dle KMC.

Závěr

Využili jste někdy služby Amazonu? Jaký je váš názor na NFT? Podělte se s námi o svůj názor do komentářů nebo na naše sociální sítě. Celou zprávu Yahoo Finance si můžete přečíst pod přiloženým odkazem ZDE. [1]

Jsme nově také na sociální síti LinkedIn. Máte-li jakýkoli dotaz týkající se kryptoměn, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. Nezapomeňte se také připojit na náš oficiální discord server KRYPTOMAGAZIN CZ, kde naleznete další zajímavý obsah. Máme také Youtube kanál, kde můžete dát odběr, aby vám neuteklo žádné video nebo stream. Podporu nám můžete vyjádřit skrze Patreon ZDE.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
[ue_partner_posts title="Články našich partnerů" count=2 layout=strip-post-list]

Reklama: