[Večerní souhrn článků] • Bitcoin opět atakuje 23 000 USD • a další články

5
(1)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Bitcoin opět překonává 23 000 USD

Cena bitcoinu dnes opět vyskočila a prolomila hranici 23 000 amerických dolarů. Dobře si vedlo také ethereum, které vzrostlo o více než 3 % a atakuje hranici 1 600 USD. Dobře si vedla většina trhu. Další informace o vývoji ceny kryptoměn naleznete v nejnovějším streamu níže nebo v pravidelných technických analýzách.

Analýzy a trhy

26.01.23 Analýza BTC/USD – Blízko vrcholu ze srpna

Kurz bitcoinu se dostal do úrovní, kde byl posledně v létě minulého roku. Tím pádem došlo k nemalému technickému pokroku, protože se kurz zrovna nachází na místě, kde opakovaně selhával. A jak často říkám, každý kurzový průběh je pro nás informací. Informací, kterou lze interpretovat. A my těch informací v současnosti získáváme hodně. Jelikož nám je graf hojně generuje.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE.

Kryptoměny a kryptofirmy

Hackeři převzali twitterový účet Robinhood, aby na něm propagovali podvodný token

Podvodný tweet vyzval asi 1,1 milionu sledujících obchodní platformy Robinhood k nákupu scam tokenu ‚RBH‘ na Binance Smart Chain.

Vzestup bitcoinu připomíná rok 2019

Bitcoin vykázal v tomto měsíci růst téměř o 40 % na hodnotu 23 000 dolarů. Nejdůležitější a největší kryptoměna světa tak vykazuje oživení býků podobně, jako tomu bylo v roce 2019.

Top předprodej Play-to-Earn hry Meta Masters Guild za hranicí 1 milionu $ – Cena se zvyšuje o 30 %, investujte nyní

Meta Masters Guild, která se rychle stává nejžhavější herní platformou letošního roku, získala od investorů za necelé dva týdny více než 1 054 000 milionů dolarů.

Sběratel NFT žaluje OpenSea za uzamčení účtu poté, co byl podveden

Sběratel nezaměnitelných tokenů (NFT) podniká právní kroky proti tržišti OpenSea NFT kvůli několika obviněním. Platforma údajně zablokovala účet uživatele na více než tři měsíce poté, co se stal obětí phishingového podvodu.

Ethereum futures ukazují možný pokus o průlom 1 700 USD

Ethereum zažilo tento týden zamítnutí u rezistence 1 680 USD. Tuto hranici otestovalo v poslední době opakovaně. A většinou po odmítnutí přišel poměrně prudký pokles ceny. Na základě tohoto chování by tedy bylo možné otevřít SHORT pozice a čekat. Ale futures a opce mluví jinak.

Bitcoin vs. banky: Z pohledu tržní kapitalizace kryptoměny poráží bankovní giganty

Bitcoin (BTC) i nadále pokračuje v prosazování kryptoměnového průmyslu směrem k širokému přijetí. Přímo se tak zapojuje do boje s velkými tradičními subjekty, jako jsou banky.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ OFICIÁLNÍ DISCORD SERVER.

MEME dne

MEME
Zdroj: Michal Fortyn

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img