Top předprodej Play-to-Earn hry Meta Masters Guild za hranicí 1 milionu $ – Cena se zvyšuje o 30 %, investujte nyní

1
(1)
Reklama
Reklama
Tento článek je reklama našeho inzerenta. Nejedná se o článek redakce kryptomagazin. Nejedná se o investiční doporučení.

Meta Masters Guild, která se rychle stává nejžhavější herní platformou letošního roku, získala od investorů za necelé dva týdny více než 1 054 000 milionů dolarů.

Druhá etapa předprodeje obsahující sedm fází má skončit za šest dní, ale pravděpodobně skončí již v příštích hodinách.

Jakmile fundraising dosáhne hranice 1 120 000 dolarů, vstoupí $MEMAG do třetí fáze. Cena tokenu pak vyskočí o 30 %, ze současných 0,01000 USD na 0,01300 USD.

Investujte dnes pro 129% zisk v momentě konce předprodeje

Předprodej má celkem sedm fází. Až se dostane do závěrečné fáze, bude cena tokenu $MEMAG dosahovat 0,02300 USD, což je 129% zisk oproti současné ceně.

Aby mohla být dokončena roadmapa, projekt si stanovil poměrně skromný cíl vybrat 4,97 miliónu dolarů, takže se investoři nemusí obávat přílišných slibů a neschopnosti realizace.

Jelikož není času nazbyt, budou muset potenciální investoři jednat rychle, aby mohli vstoupit do tohoto vzrušujícího herního projektu mezi prvními.

Meta Masters Guild má velkou snahu vytvořit nejudržitelnější kryptoměnu v odvětví her, na které se dá vydělat.

Popis Meta Masters Guild: Udržitelná Play-and-Earn a ne nudná Play-to-Earn platforma

P2E je bezpochyby jednou z průlomových aplikací krypto technologie. Její převratný potenciál byl jasně demonstrován, což můžeme vidět třeba na počátečním úspěchu Axie Infinity.

Tento úspěch však nebyl udržitelný kvůli způsobu implementace P2E, který kladl důraz na vydělávání prostřednictvím plnění opakujících se a nudných herních úkolů místo zábavného hraní.

Meta Masters Guild se toho všeho zbavuje tím, že přesouvá důraz na zábavnou a poutavou hratelnost.

Není možná překvapením, že analytici se domnívají, že Meta Masters Guild má potenciál stát se letos nejrychleji rostoucí kryptoměnou typu play-to-earn s desetinásobným potenciálem.

Samozřejmě by mělo být základem každého herního počinu vytvářet produkty, které je příjemné hrát, aby se k nim uživatelé vraceli pro další.

Meta Masters Guild věří, že hry potřebují zážitkové zapojení hráčů, aby se staly virálními a komerčně úspěšnými.

Viralitu zajišťuje návykové zapojení hráčů a ne to, kolik peněz lze hrou vydělat.

Meta Masters Guild odemyká hodnotu her pro hráče, ale dělá to přístupem “hraj a vydělávej” (play-to-earn).

Může to znít jako zřejmá a jednoduchá myšlenka, ale princip “play-to-earn” se v odvětví kryptoher dosud neujal.

Meta Masters Guild si klade za cíl překonat počáteční úspěchy Axie Infinity vytvořením modelu a platformy, která je zaměřena na dlouhodobý růst.

Tým se vyhýbá krátkodobosti ekonomických modelů, které by mohly přilákat spekulanty toužící po rychlém výdělku, kteří však nemají k hrám žádnou loajalitu ani kupní sílu.

K dosažení tohoto cíle bude sloužit první hra projektu, Meta Kart Racers.

Meta Kart Racers by se mohla stát nejvíce hranou krypto hrou nejenom roku 2023 

Hra Meta Kart bude zdarma a bude zahrnovat celou řadu možností, jak si zahrát a vydělat finanční prostředky.

Hra bude vydána na mobilních platformách v rámci plánu tvůrců vytvořit největší platformu pro příležitostné hry na světě zaměřenou na mobilní krypto hry. K dispozici bude také verze pro prohlížeče.

V režimu P2E mohou hráči získávat drahokamy za své aktivity ve hře a také vyhrávat vzácné NFT.

Aby uživatelé mohli s Meta Kart začít, stačí si vybrat své oblíbené jezdce a motokáry a poté si vybrat jednu z mnoha zábavných závodních tratí.

V arkádovém režimu můžete jezdit sólo nebo si vyzkoušet své dovednosti v soutěžích PVP (hráč proti hráči).

Hráči mohou k nákupu a vylepšování svých jezdců a motokár používat buď drahokamy, nebo žetony MEMAG, které jsou k dispozici v obchodě Meta Masters Guild.

V arkádovém režimu můžete také hrát, vydělávat a získávat vzácné NFT. NFT-éčka Meta Masters Guild jsou po zakoupení hratelné postavy ve hře a jsou vykresleny ve 3D.

Meta Masters Guild se rozhodla pro tento konkrétní formát poté, co průzkum ukázal, že se jedná o velmi oblíbenou a rostoucí oblast herního průmyslu. Podle údajů platformy Statista činily v roce 2022 v segmentu závodních her celkové generované příjmy 2,68 miliardy dolarů.

Vzrušení a napětí závodních her je na hony vzdálené nudnosti špatně implementovaných formátů farmení v P2E.

Meta Masters Guild disponuje blockchainem na světové úrovni a partnery pro vývoj her

Hra Meta Kart je již v pokročilé fázi vývoje v rukou herního studia Gamearound.

Mezi další partnery patří společnost RWaltz, která se zabývá vývojem blockchainu a jejíž produktový vývoj zahrnuje spolupráci s burzou Probit, 100XCoin a BTC Bizarre.

Gamearound nedávno vyvinul hru pro miliardový módní řetězec Boohoo.

Meta Masters Guild má rozpracované další dvě hry, obě ve fázi konceptu.

Meta Masters World je mobilní hra typu stavěj, prozkoumej a dobývej, kterou vytvořila společnost Gamearound.

Třetí hrou, jejíž vývoj bude brzy zahájen, je Raid NFT.

Kdokoliv s krypto peněženkou může investovat do $MEMAG tokenů

První investoři do decentralizované herní platformy typu Web 3.0 od Meta Masters Guild mohou dosáhnout značných výnosů z investic do nejrychleji rostoucího odvětví globálního zábavního průmyslu.

Předprodej Meta Masters Guild je otevřen všem zájemcům z řad veřejnosti. Připojte svou kryptopeněženku na webových stránkách – například Metamask nebo Trust Wallet, a nakupte $MEMAG za ETH nebo USDT.

Upozornění redakce: Příspěvek je reklama. Autorem příspěvku není redakce portálu Kryptomagazin.cz. Nevyjadřuje tedy názor redakce ani provozovatele portálu Kryptomagazin.cz. V případě, že využijete poskytnutá sdělení a informace v tomto článku jako investiční doporučení nebo investiční radu, činíte dle vlastního uvážení a na vlastní riziko. 

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 1 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

spot_img