[Večerní souhrn článků] • Litecoin vzrostl o více než 10 %, očekává se růst na 100 USD • a další články

0
(0)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Litecoin vzrostl o více než 10 %, očekává se růst na 100 USD

Cena litecoinu vzrostla za poslední týden o více než 35 %, přičemž za posledních 24 hodin vzrostla kryptoměna o 13 %. Analytik Rekt Capital uvedl, že by se cena mohla dostat z aktuálních 78 USD až na 100 USD. Podle jeho sdělení se měsíční uzávěrka litecoinu musí držet nad hranicí 67 USD. [1]

Analýzy a trhy

23.11.2022 Tržní přehled pro BTC a index S&P500 – Kryptotrh mírně roste, do kdy vydrží?

Vítáme Vás u středečního přehledu trhu pro Bitcoin, další kryptoměny a akciový index S&P500. První polovina týdne přinesla trhu mnoho překvapení. Bitcoin mírně roste a umazává ztrátu posledních 2 dní. Altcoiny reaguji pozitivně značným růstem. Bude to dočasná korekce propadů, nebo se formuje potenciální dno?

23.11.22 Analýza S&P 500, Nasdaq a DJI – Rally na akciích pokračuje

S&P 500, Nasdaq a DJI pokračují v růstovém rally, které trvá již několik týdnů. Akciové indexy akorát reflektují nynější očekávání trhu. A trhy momentální očekávají, že Fed tempo růstu úrokových sazeb sníží. Takže úrokové sazby porostou i nadále. Ale pomalejším tempem.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE.

Kryptoměny a kryptofirmy

Čisté životní prostředí a pořádek ve věcech ovlivní váš život

To, jak se cítíme, do značné míry ovlivňuje prostředí, ve kterém žijeme a trávíme svůj čas. Říká se, že čisté prostředí a pořádek ve věcech znamená také pořádek v mysli. Proto je důležité obklopit se příjemným prostředím a mít ve věcech pořádek.

Jon Cunliffe: Kolaps FTX zdůrazňuje větší dohled nad digitálními aktivy

Náměstek guvernéra pro finanční stabilitu Bank of England Sir, Jon Cunliffe, se před nedávnem vyjádřil k současné situaci okolo kryptoměnové burzy FTX. Dle jeho slov potřebují kryptoměny větší dohled a Spojené království může potřebovat digitální libru.

Jak koupit IMPT token?

V poslední letech se svět čím dál více obává globální změny teplot a jejího dopadu na společnost i celou naši zeměkouli. Problémy, které postupné zvyšování teplot přináší, se zcela jistě řadí k velmi závažným a budou mít vliv v podstatě na všechno kolem nás.

Jsou obavy o Kucoin na místě? Téměř pětinu rezerv drží ve svém tokenu KCS

V horečné snaze uklidnit znepokojené investory a zabránit vybírání prostředků po náhlém kolapsu FTX, zveřejňují krypto burzy a úvěrové firmy své důkazy o rezervách. Tento proces, který mimo jiné zahrnuje i potvrzení disponibilních aktiv subjektu, odhalil do očí bijící problémy.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ OFICIÁLNÍ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

1 komentář

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Pandrhola & Trautenberk & Krkovička

Litecoineři (taky se mezi ně počítáme) rozjeli kampaň „vyberte si Litecoin z burz“ a protože burzy často žádné Litecoiny nedržely, cenu to pěkně posunulo očekávatelným směrem…

Reklama: