Jak koupit IMPT token?

0
(0)

Zprávy a souhrny

V poslední letech se svět čím dál více obává globální změny teplot a jejího dopadu na společnost i celou naši zeměkouli. Problémy, které postupné zvyšování teplot přináší, se zcela jistě řadí k velmi závažným a budou mít vliv v podstatě na všechno kolem nás. Od snižujícího se množství povrchové vody přes úbytek vegetace v některých regionech až po masivní přesuny obyvatelstva. 

K nárůstu teplot dopomáhají tzv. skleníkové plyny, které teplo při zemi drží. Uhlík je jedním z nich.

IMPT cílí na postupné snižování a kompenzování uhlíkové stopy, kterou po sobě zanechávají jednotlivci i firmy.

Upozornění redakce: Příspěvek je reklama. Autorem příspěvku není redakce portálu Kryptomagazin.cz. Nevyjadřuje tedy názor redakce ani provozovatele portálu Kryptomagazin.cz. V případě, že využijete poskytnutá sdělení a informace v tomto článku jako investiční doporučení nebo investiční radu, činíte dle vlastního uvážení a na vlastní riziko. 

Klíčové body k IMPT tokenu

  • IMPT je kryptoměnový projekt zaměřující na snižování uhlíkové stopy pomocí tzv. uhlíkových kreditů (carbon credits) a tvorbou sociálně mediální platformy pro lidi, kteří chtějí kompenzovat svou uhlíkovou stopu.
  • Projekt funguje na bázi blockchainu, který zabraňuje potenciálním podvodům s uhlíkovými kredity.
  • IMPT již navázalo partnerství s více jak 10 000 světovými značkami, mezi ně se řadí například Microsoft, Acer, Flixbus nebo Netflix.
  • Projekt se nyní nachází ve 2. fázi předprodeje, který pomůže vybrat prostředky od investorů pro její další vývoj.   

Jak koupit IMPT token?

Platforma IMPT se zaměřuje na projekt, pomocí kterého se každý může zapojit do boje s globálním oteplováním. Níže naleznete stručný nákup na nákup tokenu IMPT.

Vytvořte si vlastní Metamask peněženku

Každý, kdo chce investovat do IMPT, si v prvé řadě musí založit kryptoměnovou peněženku. V případě IMPT musí taková peněženka splňovat podporu ERC-20 tokenům, kterým IMPT je.

Pro přehledné rozhraní a jednoduché použití doporučujeme peněženku Metamask.

Abyste si peněženku mohli stáhnout, je třeba zavítat na její webové stránky a tam si peněženku nainstalovat buď do svého prohlížeče nebo mobilního zařízení (iOS i Android).

Krok 2. Kupte Ethereum (ETH) nebo USDT

Mince ETH nebo USDT jsou třeba k samotnému nákupu kryptoměny IMPT. Na směnárně si proto vyberte tyto kryptoměny a nakupte si jich tolik, kolik chcete dále do IMPT investovat. Nákup můžete provést jednoduše pomocí vaší kreditní/debetní karty, kdy budete mít kryptoměny na svém burzovním účtu v podstatě okamžitě, nebo pomocí bankovního převodu či jiných kryptoměn.

Krok 3. Převeďte Ethereum nebo USDT do Metamask peněženky

Následně si stačí odeslat ETH nebo USDT do vaší nově vytvořené Metamask peněženky. To uděláte tak, že při odesílání kryptoměny ze směnárny do políčka s doručovací adresou na stránce směnárny uvedete adresu vaší Metamask peněženky.

Nejlepším způsobem, jak to udělat, je jednoduše adresu překopírovat. Neuděláte tak nějakou chybu ve správném znění vaší adresy a zároveň ji nebudete muset ručně přepisovat, což je v případě kryptoměnové adresy zdlouhavé a zabere hromadu času navíc.

Krok 4. Připojte Metamask k IMPT platformě, kde probíhá předprodej

Nyní stačí připojit svou Metamask peněženku na platformě IMPT. Uděláte tak kliknutím na tlačítko “Connect wallet” a následně kliknutím na možnost “Metamask” (nebo zvolte druhou možnost v případě, že máte jinou peněženku).

Krok 5. Kupte své nové IMPT tokeny

Jakmile máte svou peněženku Metamask propojenou s IMPT, stačí již udělat pouze poslední krok, a to směnit své tokeny USDT nebo ETH za tokeny IMPT. Nejnižší možná částka k nákupu je 10 IMPT, takže minimální hranice nákupu je opravdu zanedbatelná.

Jakmile předprodej skončí, investoři si budou moci své tokeny IMPT vybrat v rámci akce TGE (Token Generation Event), kdy jim budou tokeny zpřístupněny..

Co jsou IMPT tokeny?

Provedli jsme vás postupem nákupu IMPT tokenů, nyní je čas se podívat na platformu IMPT do hloubky a říct si k ní podrobnější informace, které budou pro potenciální investory velmi zajímavé a přínosné.       

IMPT token (IMPT)   

IMPT tokeny jsou ERC-20 tokeny fungující na blockchainu Etherea, které se ukázalo jako stabilní síť pro vývoj nových aplikací a programů.

IMPT tokeny jsou hlavní jednotkou měny v ekosystému platformy IMPT. Při každé transakci na online obchodní platformě, kterou IMPT bude disponovat, je budete získávat jako odměnu za provedený nákup. Následně je můžete proměnit za uhlíkové kredity. Ty budete moci prodat, držet nebo spálit, čímž budete kompenzovat svou uhlíkovou stopu a dostanete jedinečné NFT.

Proč vůbec kupovat IMPT token?

Token IMPT je nativní kryptoměnou celé IMPT platformy a jelikož se nyní nachází za velmi nízkou cenu v předprodeji, její potenciální zhodnocení do budoucna je obrovské.  

Vstup do rychle expandujícího odvětví trhu

Trh, který se zaměřuje na snižování uhlíkové stopy, se začíná obrovsky rozrůstat. V současné době se dělí na povinný trh s uhlíkovými kompenzacemi a dobrovolný trh s uhlíkovými kompenzacemi (VCM). Společnost IMPT bude působit na obou těchto trzích, což je velmi dobrá zpráva, jelikož povinný trh vzrostl od roku 2008 o 128 % a u VCM je očekáváno, že vzroste do roku 2050 až 25 násobně. Pro společnost IMPT jsou toto velmi dobré vyhlídky, takže může v nadcházejících letech zaznamenat obrovský růst na své hodnotě.

Spojení blockchainu a ekologie

Technologie blockchainu a ekologie příliš nešly ruku v ruce kvůli obrovské spotřebě energie. Ethereum ale v nedávné době přešlo na konsenzus Proof of Stake, který oproti Proof of Work vyžaduje pouze minimální spotřebu energie.

Jelikož se IMPT zaměřuje na ekologii a zároveň nepotřebuje ke svému provozu mnoho energie, mohl by tento fakt přitáhnout mnoho investorů, kteří by jinak do krypto světa z důvodu vysoké energetické náročnosti třeba ani nevstoupili. 

Využitelnost NFT

Dalším lákadlem pro investory mohou být kolekce a sbírání NFT-éček, které si v posledních letech získaly přízeň mnoha fanoušků, investorů a sběratelů. NFT-éčka, jakožto unikátní doklad o vlastnění nějaké digitální položky, zažívají i v současné době obrovský boom, kdy se některé z nich prodávají za tisíce dolarů. Jelikož by se v případě IMPT jednalo o jejich reálné využití, NFT by zde dostaly velký smysl v podobě držení těch, které znamenají kompenzaci uhlíkové stopy.

Partnerství s předními značkami

IMPT navazuje nové spolupráce snad každým týdnem. Nejsou to jen tak ledajaké spolupráce, nýbrž jejich partnery se stávají obrovské globální společnosti.

Mezi ně patří Microsoft, Acer, Flixbus, Disney, Samsung nebo třeba Hugo Boss.

Cenová analýza pro IMPT token

Token IMPT se nyní nachází v předprodeji, kdy v současné době je spuštěna jeho druhá fáze. Token nyní stojí 0.023$ za kus, což je cena opravdu minimální. V další, třetí fázi předprodeje se cena opět zvýší, takže kdo chce investovat do IMPT, měl by tak udělat před tím, než se do třetí fáze předprodej dostane.

V tabulce můžeme vidět celou tokenomiku tokenu IMPT a jeho alokace mezi jednotlivé složky ekosystému a prodejů.

Predikce ceny pro IMPT

Jelikož se jedná o kryptoměnu, která přináší reálnou inovativní platformu, jež navíc umožní každému, aby se do boje s globálním oteplováním zapojil, je velmi pravděpodobné, že cena tokenu IMPT bude růst. 

U kryptoměn z předprodejů je tento trend velmi běžný, jelikož ihned po zalistování na známé směnárny se token dostane k novým investorům, kteří se o něm dříve nemuseli doslechnout.

Vzhledem k tomu, že se očekává prodej tokenů IMPT během třetí fáze předprodeje za 0.028 $, můžeme odhadovat, že se IMPT bude pravděpodobně obchodovat za 0,028 $ až 0,06 $ a více, což by pro investory, kteří do IMPT vstoupili již v předprodeji, znamenalo výrazné zhodnocení.

IMPT.io sociální platforma

IMPT vybuduje sociální platformu, která lidem umožní sledovat, kolik uhlíku kompenzovali, a to formou IMPT.io skóre. Jak budou lidé zvyšovat své skóre, bude možné dosáhnout nových hodnocení a úrovní, kterými se pak budou moci pochlubit přímo na platformě. Uživatelé budou také moci vyměnit své uhlíkové kredity za unikátní NFT a získat tak dvojnásobek IMPT.io bodů uhlíkového kreditu.

Zatímco vlády již požadují, aby společnosti každoročně kompenzovaly určité množství uhlíku, může být mnohem obtížnější přesvědčit běžné lidi, aby se o to snažili. Společnost IMPT však má pro tento problém inovativní řešení.

Podobně jako pro uživatele, i pro firmy bude platforma znamenat hezkou možnost prezentace svých výsledků v oblasti kompenzování své uhlíkové stopy.

IMPT.io obchodní platforma

Obchodní platforma bude středobodem celého IMPT systému, protože nákupy uživatelů u partnerů IMPT budou probíhat právě přes ni.

Jelikož má platforma mnoho partnerů z nejrůznějších odvětví, bude možné nakupovat opravdu cokoliv. Od cestovních zájezdů přes každodenní nákupy až po nákupy spojené s předplácením filmů nebo pořadů na internetových platformách.

Závěr

V dnešním článku jsme se zaměřili na detaily platformy IMPT a proces nákupu tokenů IMPT, který jsme popsali krok za krokem. Jeho postup není vůbec složitý, zvládne ho každý a postačí vám k němu váš mobilní telefon nebo notebook. Tokeny IMPT se nyní nachází v druhé fázi předprodeje, kdy v rámci předprodeje každá další fáze nabízí tokeny s mírně vyšší cenovkou. Pokud tedy jste potenciálním investorem, vyplatí se s nákupem příliš nečekat.

IMPT platforma nabízí inovativní a potřebné řešení v rámci kompenzování a snižování uhlíkové stopy jednotlivců i firem. Ty se budou moci s její pomocí prezentovat s výsledky jejich úspěšné kompenzace uhlíku na sociální platformě IMPT, která bude uživatelům zaznamenávat jejich úspěchy a postup. Na obchodní platformě bude možné provádět nákupy, za které budete samotnými tokeny odměňováni. 

Upozornění redakce: Příspěvek je reklama. Autorem příspěvku není redakce portálu Kryptomagazin.cz. Nevyjadřuje tedy názor redakce ani provozovatele portálu Kryptomagazin.cz. V případě, že využijete poskytnutá sdělení a informace v tomto článku jako investiční doporučení nebo investiční radu, činíte dle vlastního uvážení a na vlastní riziko. 

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Reklama: