[Večerní souhrn článků] • Jedna z největších bank na Filipínách zahajuje obchodování s kryptoměnami • a další články

4
(1)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Jedna z největších bank na Filipínách zahajuje obchodování s kryptoměnami

Union Bank of the Philippines neboli UnionBank patří mezi jedny z největších bank na Filipínách. Banka podle dnešního oficiálního prohlášení oznámila, že spustila pilotní program obchodování s bitcoinem a ethereem. UnionBank také prohlásila, že spolupracuje se švýcarskou kryptoměnovou společností Metaco.[1]

Analýzy a trhy

2.11.2022 Tržní přehled pro Bitcoin a index S&P500 – Dnešní zasedání FEDu může být klíčové pro akciové indexy a kryptoměny

Vítáme Vás u středečního přehledu trhu pro Bitcoin, další kryptoměny a index S&P500. Tento týden reportují výsledky převážně FinTechové americké společnosti. Dnes večer je na programu zasedání americké centrální banky, které může rozhodnout o následujícím vývoji trhů. Akciové indexy a Bitcoin včera mírně klesaly.

02.11.22 Analýza S&P 500 a Nasdaq – Fed Day!

Indexy S&P 500 a Nasdaq mají těsně před zasedáním Fed velmi zajímavé price action. Až to chvílemi působí schizofrenně. Ale to není až tak překvapivé, protože psychologie trhů soustavně kličkuje mezi dvěma póly. Že dnes Fed zvýší sazby o 0,75 procentního bodu je v podstatě hotová věc.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

BIS bude testovat implementaci DeFi na forexových trzích CBDC

Centralizovaná finanční instituce tvrdí, že automatizovaná technologie tvorby trhu DeFi může sloužit jako “základ pro novou generaci finanční infrastruktury”.

Lightning Network zaznamenává druhou kritickou chybu za měsíc! Vydává nouzovou aktualizaci

S problémy se potýkají vývojáři řešení pro drobné platby s BTC. Již druhá kritická chyba byla zaznamenána v bitcoinové síti 2. vrstvy Lightning Network (LN).

Fed zvýšil sazby počtvrté v řadě o 0,75 procentního bodu

Federální rezervní systém schválil růst základní úrokové sazby počtvrté v řadě o 0,75 procentního bodu. Čili se budou základní úrokové sazby pohybovat v rozmezí 3,75 – 4 %. Což je nejvýše od roku 2008 a s největší pravděpodobností se do konce roku dostaneme k úrovním blízkým 5%.

Centrální banka Indie spouští pilotní projekt digitální rupie

Indická centrální banka Reserve Bank of India (RBI) spustila od 1. listopadu pilotní projekt digitální rupie. Cílem projektu je zefektivnění transakcí a snížení transakčních nákladů. Co dalšího stojí za pilotním projektem digitální rupie?

Huobi Global údajně plánuje přemístění do Karibiku

Čínská kryptoburza, která se v poslední době musela distancovat od fám o masivním propouštění uvnitř společnosti, odhalila plány na přesunutí svého sídla do jedné z jurisdikcí v Karibiku, přičemž Dominikánská republika je prvním kandidátem.

Adopce kryptoměn pod taktovkou regulací: Nastavení pravidel pro centralizované burzy

Centralizované kryptoměnové burzy se staly páteří rodícího se kryptosystému a uvolnily cestu maloobchodním i institucionálním obchodníkům k obchodování s kryptoměnami. To vše navzdory neustálému strachu z vládních zásahů a nedostatečné podpoře ze strany tvůrců politik.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ OFICIÁLNÍ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img