[Večerní souhrn článků] • Projekt Cosmos čeká hlasování o revidovaném whitepaperu ATOM 2.0 • a další články

4.5
(2)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Projekt Cosmos čeká hlasování o revidovaném whitepaperu ATOM 2.0

Vývojáři ekosystému Cosmos odhalili minulý měsíc na své výroční konferenci v kolumbijském Medellínu první verzi nového whitepaperu, jejímž cílem je přepracovat tokenomiku nativního tokenu ATOM. Autoři dokumentu navrhli, že jádrem jeho nové bezpečnostní funkce interchain bude Cosmos Hub a že dojde ke změnám v emisi a užitečnosti. Počáteční hlasování o návrhu na řetězci bylo nejdříve stanoveno na 3. října, ale členové komunity v ekosystému vyjádřili obavy soustředěné kolem vydávání tokenu ATOM. Pokud návrh pro nejnovější bílou knihu ATOM 2.0 v1.2 dostane od komunity Cosmos zelenou, bude návrh k dispozici pro hlasování v řetězci od 31. října po dobu dvou týdnů. [1]

Analýzy a trhy

28.10.22 Analýza BTC/USD – Závěr obchodního týdne negativní

Bitcoin (BTC) mi začíná připomínat takové ty pohádky, kdy se obě strany snaží navzájem přechytračit, ale v závěru to stejně dopadne remízou. Takhle na mne působí i Bitcoin. Včerejšek byl pro trhy tragédie. A dnes to nejspíš nebude pro trhy o moc lepší. Stejně tak jako akciový trh pushnul BTC nahoru, stejně ho nyní i stahuje dolů.

28.10.2022 – Tržní přehled pro Bitcoin a S&P500 – Výsledky BigTechu naznačují další kvartály stagnace pro akciové indexy – Bitcoinu chybí palivo pro růst!

Vítáme Vás u pátečního přehledu trhu pro Bitcoin a index S&P500. Pokračuje nám výsledková sezóna, kdy velké technologické společnosti reportují negativní překvapení. Bitcoinu tím pádem chybí palivo pro další růst a zatím se zaseknul kolem hladiny 20 200 USD.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Skrytá funkce peněz o které se nemluví, proč?

Tradičně se mluví o 3 základních funkcí peněz. V poslední epizodě podcastu Speaking Of Bitcoin ale Andreas Antonopoulos zmínil čtvrtý možný způsob využití – funkci kontrolní.

Arthur Hayes: Hong Kong a Čína mohou pomoci příštímu býčímu trhu

Americký podnikatel a spoluzakladatel kryptoměnové burzy BitMEX Arthur Hayes ve svém nedávném blogovém příspěvku prohlásil, že Čína a Hongkong by mohly pomoci příštímu býčímu trendu. Co dalšího uvádí Hayes ve svém blogu?

Téměř 50 % mileniálů a gen Z chce do svého penzijního fondu bitcoin a kryptoměny

Nový průzkum provedený společností Charles Schwab, která se zabývá správou aktiv, ukazuje, že téměř polovina příslušníků generace Z a mileniálů chce ve svém penzijním plánu bitcoin a další aktiva. Podle údajů z průzkumu 46 % příslušníků generace GenZ na otázku, co by rádi viděli ve svých penzijních spořeních, uvedlo digitální aktiva, zatímco 45 % příslušníků generace mileniálů uvedlo rovněž digitální aktiva.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ OFICIÁLNÍ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4.5 / 5. Počet hlasujících 2

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img