Arthur Hayes: Hong Kong a Čína mohou pomoci příštímu býčímu trhu

5
(1)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Americký podnikatel a spoluzakladatel kryptoměnové burzy BitMEX Arthur Hayes ve svém nedávném blogovém příspěvku prohlásil, že Čína a Hongkong by mohly pomoci příštímu býčímu trendu. Co dalšího uvádí Hayes ve svém blogu?

Arthur Hayes: Čína a Hong Kong mohou pomoci býčímu trendu

Spoluzakladatel kryptoměnové burzy BitMEX Arthur Hayes před nedávnem zveřejnil další příspěvek, ve kterém sleduje vliv Číny na bitcoinový růst. Ačkoliv Čína v minulosti dominovala kryptoměnovému průmyslu a hostila řadu velkých kryptoburz, loňský zákaz kryptoměnových operací v zemi průmysl utnul.

Hayes se ve svém posledním příspěvku domnívá, že Čína stále neopustila kryptoměnový průmysl. Honkong, který je podle Hayese bránou na Západ by tak mohl leccos změnit. Ve svém blogovém příspěvku nazvaný “Comeback” Arthur Hayes uvedl:

Přátelské přeorientování Hongkongu na kryptoměnový průmysl předznamenává, že se Čína znovu prosazuje na kryptokapitálových trzích. Když Čína miluje kryptoměny, býčí trh se vrátí. Bude to pomalý proces, ale výhonky pomalu pučí.

Spoluzakladatel kryptoburzy BitMEX dále uvádí, že současná situace ve světě nakonec zemi donutí něco udělat s americkými dolary. Hongkong se tak v budoucnu přeorientuje na kryptoměnový průmysl, což je podle Hayese i bodem pekingské strategie, jak se vypořádat s problémem Číny s americkým dolarem.

Hong Kong je Hongkong, protože je otevřený a Čína je uzavřená (alespoň v mnoha ohledech). Peking umožňuje Hongkongu existovat tímto způsobem, protože je pro něj výhodné mít kontrolovanou otevřenost.

Hayes mimo jiné uvádí, že Hongkong by se mohl stát testovacím centrem, které bude následovat západní svět a stane se tak otevřený obchodu.

V době psaní článku se cena BTC pohybuje okolo 20 585 USD dle KMC.

Závěr

Co si o tom myslíte vy? Podělte se s námi o svůj názor do komentářů nebo na sociální sítě. Na celý blogový příspěvek Arthura Hayese se můžete podívat pod přiloženým odkazem ZDE. [1]

Jsme nově také na sociální síti LinkedIn. Máte-li jakýkoli dotaz týkající se kryptoměn, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. Nezapomeňte se také připojit na náš oficiální discord server KRYPTOMAGAZIN CZ, kde naleznete další zajímavý obsah. Máme také Youtube kanál, kde můžete dát odběr, aby vám neuteklo žádné video nebo stream. Podporu nám můžete vyjádřit skrze Patreon ZDE.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img