[Večerní souhrn článků] • Většina Salvadoranů si myslí, že by vláda neměla utrácet za bitcoiny • a další články

0
(0)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Většina Salvadoranů si myslí, že by vláda neměla utrácet za bitcoiny

Nedávná studie Středoamerické univerzity José Simeóna Cañase uvádí, že 77,1 % obyvatel Salvadoru by si přálo, aby tamní vláda přestala utrácet veřejné peníze za bitcoiny. Studie dále uvádí, že pouze 24,4 % respondentů uvedlo, že použili bitcoin jako platební prostředek. [1]

Analýzy a trhy

20.10.2022 Tržní přehled pro Bitcoin a S&P500 – Výsledková sezóna přináší naději pro akciový trh, co to znamená pro kryptoměny?

Vítáme Vás u čtvrtečního přehledu trhu. Podíváme se na nejvíce volatilní altcoiny a aktuální situaci na akciovém a kryptoměnovém trhu. Zamyslíme se nad otázkou, zda probíhající výsledková sezóna může přinést pro akciové trhy a investory pozitivní změnu nálady?

Bitcoin live stream – Fraktálová podobnost s rokem 2018 – Výnosy v oblacích, čeká akcie pokles?

Bitcoin (BTC) se pořád nikam nehne, ale všichni víme, že se den toho rozhodujícího pohybu blíží. Těžko ale říct, zda k tomu dojde dnes, za týden nebo měsíc. Je třeba trhy sledovat a hlavně mít v povědomí ten kontext. Bitcoin sice stojí na místě, ale ostatní trhy jsou vskutku dynamické.

20.10.22 Analýza XAUUSD – Je zlato stále pojistka proti inflaci?

Zlato dlouhodobě fungovalo jako pojistka proti měnové inflaci. Ale v posledních pár letech se vše zdá být naprosto rozbité, neboť trhy se chovají hodně iracionálně. Alespoň na první pohled se zdá být burzovní logika podivná. Ale když se nad tím hlouběji zamyslíte, zjistíte, že jsou trhy lidově řečeno zblblé ze všech těch různých podpor ze strany centrálních bank.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Kryptoburzy v Kazachstánu vítají ruské uživatele, ale má to háček

Některé kryptoburzy navzdory nejnovějším západním sankcím proti Rusku pokračují v přijímání ruských občanů, ale ne bez určitých omezení.

Interpol vytváří speciální oddělení pro boj s kryptoměnovou kriminalitou

Jeden z největších policejních orgánů na světě, Interpol, podle posledních zpráv vytváří speciální jednotku připravenou pro boj s kryptoměnovou kriminalitou.

Mohou nás trhy do Vánoc ještě potěšit?

Každý den se na nás valí spousta negativních zpráv. Většina investorů nebo šéfů velkých bank, včetně šéfa JP Morgan Jamie Dimona, čekají velký pokles akciový trhů hlavně z důvodů blížící se recese. To je pravděpodobný scénář. Ale pokud si zvolíme časový rámec do konce Vánoc, najdeme důvody, proč by trhy mohly růst?

Walmart vážně uvažuje o využití kryptoměn

Společnost Walmart uvažuje o možnostech placení kryptoměnami. Důvod je nasnadě, poptávka po alternativních možnostech placení mezi maloobchodními společnostmi roste.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img