[Večerní souhrn článků] • Cena BTC dosáhla třítýdenního minima • a další články

0
(0)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Cena BTC dosáhla třítýdenního minima

Cena největší kryptoměny světa dnes klesla na 18 200 USD, když trhy zasáhly zprávy o indexu amerických spotřebitelských cen (CPI) ve Spojených státech amerických. Zpráva rozproudila očekávanou volatilitu. Více informací také v našem pravidelném streamu ZDE.

Analýzy a trhy

Bitcoin live stream – Bitcoin a akcie jsou připravené na finální pohyb – FOMC minutes

Bitcoin (BTC) a akciové indexy jsou jednoznačně připravené na finální pohyb. Jelikož jsou na svých silných a několikrát otestovaných supportech. Dnes odpoledne bude zveřejněna inflace za září, která může být právě tím impulsem pro další pokles. Nebo naopak růst?

13.10.22 Analýza S&P 500 a Nasdaq – Akcie čekají na inflaci

S&P 500 a Nasdaq jsou víceméně pořád v blízkosti svých supportů. Technologický index Nasdaq je na tom krapínek hůř, protože vytvořilo další těsné tržní minimum. Zatímco kurz S&P 500 se pořád hezký drží na supportu a low z 3. října se nepovedlo úplně prolomit.

13.10.2022 Tržní přehled pro Bitcoin a S&P500 – Problémy Britské libry a útěk investorů do Bitcoinu?

Vítáme Vás u středečního přehledu trhů. Podíváme se tradičně na nejvíce volatilní altcoiny, aktuální situaci kryptotrhu a jaký efekt na trhy můžou mít problémy Britské libry.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Pár poslal 10,5 milionu australských dolarů Crypto.com pod myšlenkou výhry

Manželé z Melbourne, kterým společnost Crypto.com v roce 2021 omylem poslala 10,5 milionu australských dolarů, u soudu tvrdí, že si mysleli, že prostředky vyhráli v soutěži.

Hodleři preferují centralizované směnárny před DeFi kvůli bezpečnosti: Chainalysis

Bezpečnost je pravděpodobně hlavním problémem decentralizovaných burz (DEX) a dalších DeFi platforem. Nahrává to centralizovaným burzám, říká Chainalysis.

BNY Mellon se stala první bankou v USA, která nabízí úschovu kryptoměn

Nejstarší banka ve Spojených státech amerických BNY Mellon se podle nejnovějších informací stala také první bankou, která nabízí svým klientům úschovu kryptoměn a další související služby.

Formule 1 registruje 8 ochranných známek pro ‚F1‘ pokrývající NFT a metaverse

Formule 1 (F1) pokračuje v pronikání do oblasti nezaměnitelných tokenů (NFT) a metaverzního prostoru poté, co požádala o registrace ochranných známek před okruhem Grand Prix Las Vegas, který je plánován na listopad 2023.

Platforma EFK sází stromy s pomocí NFT, její token čeká 17.10. listing na burze Bitmart

V České republice vzniká projekt, jehož cílem je obnovit poškozené lesy a zachránit ohrožené živočišné druhy. K realizaci byla vybrána technologie blockchain, aby dokázala transparentně dostat peníze od podporovatelů až k neziskovým organizacím, které vysadí živé stromy.

Společnost TRON byla vybrána k emisi národní kryptoměny Dominiky

Ruku v ruce s tím, jak se odvětví kryptoměn stále rozšiřuje, naskakuje na tuto vlnu stále více zemí a institucí. Není žádným překvapením, že některé z nich dokonce chtějí mít vlastní oficiální digitální aktiva, včetně jedné východokaribské země.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img