Platforma EFK sází stromy s pomocí NFT, její token čeká 17.10. listing na burze Bitmart

4.8
(6)

Zprávy a souhrny

Dariusz Matuszyński
Dariusz Matuszyński
Jsem zakladatelem portálu Kryptomagazin.cz, o kryptoměnách na české scéně nebylo prakticky nic, a tak jsem se rozhodl to napravit. Mám rád myšlenku decentralizace, trochu toho cypherpunku a kryptoanarchie. Krypto odvětví je můj svět, kde se denně pohybuji a pracuji, nemohu to tedy již nazvat koníčkem nebo zálibou. Rád vás na vašem kryptomagazínu vždy uvítám :)

V České republice vzniká projekt, jehož cílem je obnovit poškozené lesy a zachránit ohrožené živočišné druhy. K realizaci byla vybrána technologie blockchain, aby dokázala transparentně dostat peníze od podporovatelů až k neziskovým organizacím, které vysadí živé stromy. Token EFK, který platforma pro své fungování využívá, bude zalistován 17.10. na burze Bitmart. 

Jak bude fungovat tokenomika projektu

Základním kamenem první fáze tohoto projektu jsou unikátní NFT stromy (v dalších fázích také i zvířata). Podporovatel si je bude moci koupit na EFK marketplace za EFK tokeny.

Uživatel bude mít důkaz o tom, že zakoupil unikátní strom. Nezůstane vám však v rukou “pouhá” NFT kartička. Brzy ji využijete ve virtuálním světě Heavenland, kde každý strom obdrží svého 3D avatara. Tímto způsobem vývojáři plánují metaverse zalesnit a slibují i jisté druhy gamifikace či výhody.

Navíc část NFT kolekce uvidíte v rozšířené realitě AR. Na svém telefonu tak můžete NFT strom vidět na pozadí reálného světa.

Výsadba stromů z NFT v reálném světě

EFK díky propojení s neziskovými organizacemi zajistí výsadbu živých stromů. Bude mít kontrolu nad jejich umístěním i počtem. U každého NFT ještě před koupí uvidíte, kolik opravdových stromů díky vaší pomoci vyroste. Jednou z prvních organizací je sazimecesko.cz, které již díky propojení s EFK vysází 1100 stromů.

EFK tokeny se zalistují na burze Bitmart již 17.10.2022

Platforma se rozhodla zalistovat na své EFK tokeny na burze Bitmart. Ta poskytne dostatečnou likviditu na jejich nákup i prodej. Od 17.10. tak budete mít možnost tokeny získat na jedné z největších čínských burz, která se řadí mezi top 10 krypto burz na světě.

*Před případnou investicí nebo nákupem kryptoměny EFK si udělejte vlastní research. Zříkáme se odpovědnosti za případné ztráty.

Kdyby někoho tento projekt zaujal, na jakých kanálech vás může vyhledat?

Web: https://efkplatform.com/
Discord: https://discord.com/invite/V9xbMvEVXk
​​Instagram: https://www.instagram.com/efk_platform/
Twitter: https://twitter.com/efk_platform
Telegram: https://t.me/efkplatform


Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4.8 / 5. Počet hlasujících 6

Buď první kdo článek ohodnotí

3 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Paul

A ejhle, virtuální svět se konečně začíná propojovat se světem reálným. A to nikoli na jeho úkor. Díky blockchainu a jeho unikátním schopnostem. Sám již od září přispívám do hnutí „Sázíme Česko“. A nyní se nám propojí s Metaverse. Tohle má skutečnou hodnotu. Udělat skrze virtuální hru (projekt) i něco pro naše reálné prostředí.

Radek
Hodnocení článku :
     

No, koukám, že se už i NFT používá jako marketingový nástroj. 1100 stromků? Dost absurdní. Pro neználky sexy… Pro ostatní? Pobavilo!🤣🤣🤣

Reklama: