[Večerní souhrn článků] • Pentagon zahájil přezkum kryptoměn s cílem potlačit jejich nelegální používání • a další články

5
(1)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Pentagon zahájil přezkum kryptoměn s cílem potlačit jejich nelegální používání

Pentagon, ústředí amerického ministerstva obrany, zahájil nový program, jehož cílem je přezkoumat různé kryptoměny a určit, jaký druh hrozeb mohou představovat pro národní bezpečnost. Agentura pro pokročilé obranné výzkumné projekty (DARPA), která přišla s takovými technologiemi, jež změnily svět, jako je internet, meteorologické satelity, GPS, drony a hlasová rozhraní, se tak zaměří na zmapování rozsáhlého trhu s kryptoměnami. Práce na projektu by měly trvat zhruba rok.

Analýzy a trhy

23.09.22 Analýza BTC/USD – Akciové trhy klesají, Bitcoin se drží

Bitcoin (BTC) je pořád stabilní, ale není příliš prostoru, kam dále uhnout. U akciových indexů je to zase mnohem jednodušší, protože jejich kurzy postupně klesají. Zdá se, že trhy poselství předsedy Fed Jeroma Powella pochopily. Alespoň v těchto chvílích.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Deset „nejlepších“ DeFi hacků roku 2022

Decentralizované finance (DeFi) jsou někdy kritizovány jako „divoký západ“ krypto průmyslu. Pokud by se jako přesný popis stavu DeFi v současnosti dalo použít 2,32 miliardy dolarů, které byly letos zatím ukradeny z několika protokolů, pak se kritici nemýlí.

Ethereový coin mixer Tornado Cash je zpět na GitHubu!

GitHub stáhl kód nástroje pro anonymizaci ethereových transkcí ze svých webových stránek během několika hodin po zákazu ministerstva financí minulý měsíc. Platforma pro sdílení kódu nyní Tornado Cash vrací na svou stránku.

Rozhovor s marketingovým ředitelem EFK platform, úspěšné ICO věnující se ekologii

Ondřej Vomela je jedním ze zakladatelů české společnosti Refork a marketingovým ředitelem společnosti EFK platform. Refork nyní vyrábí biologicky rozložitelné produkty využívané v gastronomii.

Binance dostala zelenou v Dubaji a také v Bahrajnu

Kryptoburza Binance obdržela od dubajského úřadu pro regulaci virtuálních aktiv (VARA) novou licenci typu (MVP). To této kryptoburze umožňuje nabízet řadu služeb v oblasti virtuálních aktiv kvalifikovaným retailovým a institucionálním investorům.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Zdroju.today
Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img