Analytik Bloombergu Mike McGlone čeká 100 tisíc dolarů za bitcoin do tří let

0
(0)
Kytka
Kytkahttps://kryptohodler.cz/
Člen týmu KM od začátku roku 2018. Zástupce hodlerské komunity, zakladatel webu KryptoHodler.cz. Autor se zaměřením na zajímavé novinky z kryptosvěta, propagátor finanční svobody a osobního rozvoje. Kytka je oddaný šiřitel "semínek" pozitivního přístupu k životu a snahy o změnu k lepšímu.

Navzdory pokračujícím propadům ceny hlavní kryptoměny v rámci probíhajícího bear marketu se z Bloombergu ozývají bullish výkřiky. Ukážou se správnými?

Analytik Bloombergu je silně bullish

V novém rozhovoru pro Kitco News McGlone říká, že adopce a poptávka po bitcoinu se zdají být dostatečně rychlé. Podle analytika z Bloombergu se díky tomu cena zvedne na 100 000 dolarů za méně než tři roky.

Tady je klíčová věc o bitcoinu. Pro mě je to otázka času, než se dostane na 100 000 dolarů. Klíčovým faktem je, že podle kódu zásoba klesá. Nemůžeš to změnit. Adopce a poptávka roste. Pokud neočekáváte, že se to obrátí – což já ne – myslím, že to akceleruje. Každý náznak, který vidím, to zrychluje. Bude to nadále růst. Je to jen otázka času.

Bitcoin za 100 tisíc USD – mantra nebo reálná představa?

Sto tisíc dolarů je laťka, se kterou jste si již určitě setkali. Je to další významná kulatá úroveň, na kterou se oči investorů dlouhodobě upínají po překonání 10 tisíc. Není náhodou, že právě čekání na tuto cenovku BTC mají symbolizovat laserové oči, které si během bull marketu nasazovali mnozí bitcoinoví nadšenci na Twitteru i dalších sociálních sítích.

Aktuálně je však kryptomarket v sevření medvědů. McGlone k tomu poznamenává, že nyní je kryptotrh na tak nízkých úrovních, které jsou srovnatelné s tím, jako bychom se vrátili zpět na akciový index NASDAQ na dně v roce 2002.

Analytik Bloombergu očekává novou éru, kdy spekulace nebudou poháněny pouze tím, kolik peněz tiskne Federální rezervní systém.

Ty dny jsou pryč. Míří to zpět k budování solidních podniků. Už žádné zombie společnosti. Pokud půjdeš dolů, půjdeš dolů. Bankrot může být dobrý a my se z toho dostaneme.

Tak to je období, které hledám. Jakmile se dostaneme přes toto období jen malého očištění od přebytků přebytků, vrátíme se zpět do světa, kde číslo jedna, USA, jsou zcela dominantní. Podívejte se na USA, největšího světového výrobce a čistého vývozce energie a největšího světového čistého vývozce v zemědělství. Jak se to stalo? Přijetím technologie.

Závěr

Až čas ukáže, zda se slova analytika Bloombergu o dosažení 100 tisíc dolarů za BTC do tří let potvrdí, či nikoli. Vy se proto řiďte vlastní hlavou a zvažte také rizika. Svůj názor nebo predikci nám určitě nezapomeňte napsat do komentářů.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
6 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Pavel
Hodnocení článku :
     

Věřím že 100.000 dosáhne, jen otázka kdy…
A Když se podíváme zpětně, tak vždy Bull run cenu BTC minimálně zdvojnásobil .. Lehká matika kam asi teď půjde při dalším Bull..

Felix

Čekání na cenovku deset tisíc symbolizují laserové oči? Pěkný překlep a zároveň současná velká pravda!
Taky na 10 prikoupim aspoň za 4 výplaty… Laser eyes!

Hujer

Psychiatrické léčení nepokračuje úspěšně jak je vidět. Ubohá bytost kytka pomatená

Hujer

Čekání na Filipa.

bkf1

Jak se samozřejmě nikde a nikdy neuvádí, tak důvodem medvědího trhu (a celkově megaobřího průseru na této planetě) je samozřejmě ten ultrahloupý nesmysl vytvořený kolem covidu. Až se to podaří překonat (problém je čistě logický ne epidemiologický, jak je nám neustále předhazováno), potom zase nastane, řekněme, blahobyt… aneb myšlení je klíčem k tomu, abysme se měli dobře, hloupost je cesta do záhuby…

spot_img