[Večerní souhrn článků] • Bitcoin zaznamenal největší jednodenní nárůst objemů od března 2020 • a další články

5
(1)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Bitcoin zaznamenal největší jednodenní nárůst objemů od března 2020

Bitcoinové burzy zaznamenaly největší objemy od března 2020. Pokles ceny vedl k obnovení zájmu o obchodování. Na obchodní platformy vstoupilo více než 236 000 BTC za jediný den. Jedná se tak o velmi neobvyklé směnné toky. S daty přišla analytická společnost Glassnode. [1]

Analýzy a trhy

16.09.22 Analýza XAU (zlato) – Prorážíme více jak dvouapůlletý support

Zlato (XAU) má za sebou velký milník. Jelikož kurz na futures trhu je vůbec nejníže za více jak dva a půl roku. Tudíž to v těchto chvílích vypadá, že klíčové supportní pásmo kolem 1 678 USD/unce padlo. Není to ještě 100%, ale pro zlato to nevypadá vůbec dobře.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Jižní Korea: Šéf finančního dohledu tvrdí, že kryptoměny mohou podléhat zákonu o kapitálových trzích

Guvernér jihokorejského Úřadu pro finanční dohled (FSS) Lee Bok-Hyun naznačil, že virtuální aktiva by mohla být součástí zákona o cenných papírech a kapitálových trzích.

Michael Saylor: Obavy z těžby bitcoinu jsou lobbistická propaganda

Výkonný předseda společnosti MicroStrategy a velký zastánce bitcoinu Michael Saylor ve svém nedávném příspěvku uvedl, že obavy ohledně spotřeby energie a ničení životního prostředí kvůli těžbě jsou lobbistická propaganda. Co dalšího uvedl Saylor ve svém příspěvku?

Ethereum může být nyní zranitelnější vůči cenzuře

Upgrade Etherea na proof-of-stake (PoS) jej může podle vedoucího výzkumníka Merkle Science učinit zranitelnějším vůči vládním zásahům a cenzuře.

Čínský soud rozhodl: I přes zákaz digitálních měn s nimi lze obchodovat

Zajímavá zpráva přichází z Číny. Soud v Pekingu totiž rozhodl, že kryptoměny jsou aktiva, se kterými lze mezi jednotlivci obchodovat za předpokladu, že se nepoužívají jako měna.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Reklama: