[Večerní souhrn článků] • Salvador slaví první výročí bitcoinu • a další články

0
(0)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Salvador slaví první výročí bitcoinu

Přesně před rokem se stal Salvador první zemí na světě, která přijala bitcoin jako své zákonné platidlo. Ačkoliv od té doby bitcoin ztratil více než 60 % své hodnoty, neznamená to, že kryptoměnový experiment v zemi ztroskotal. Země stále nezaznamenala žádnou ztrátu z poklesu ceny, protože podle ministra financí vláda své BTC neprodala. [1]

Analýzy a trhy

07.09.22 Analýza BTC/USD – Bitcoin testuje klíčovou strukturu, krůček od propasti

Bitcoin (BTC) se konečně pohnul a ten pohyb byl přesně takový, jak jsem předpokládal – tím se nijak nechlubím, supportní pásma pro kurz zkrátka fungují jako magnet. Po mnohadenní konsolidaci, kdy se kurz prakticky nikam nedostal, máme konečně něco, z čeho lze zase vycházet.

07.09.22 [Přehled trhu a BTC] Připravuje se Bitcoin na velký pohyb?

Bitcoin (BTC) se během posledního víkendu propadl na 19 500 USD. V rámci grafu sledujeme známý kaskádový bearish pattern. Které hodnoty investoři momentálně sledují v spojení s ETH Merge?

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Soud vyslechl společnost Roche Freedman

Kauza kolem uniklých videí Kylea Rocheho pokračuje poté, co dvě právní firmy předložily soudu dokument, v němž žádají, aby byla jeho právní firma Roche Freedman odvolána z funkce prozatímního spoluvedoucího v soudním sporu o kryptoaktivum Tether a Bitfinex.

MMF navrhuje globální regulace pro kryptoměny

Mezinárodní měnový fond (MMF) ve svém nedávné zprávě navrhuje, aby ve světě vznikly přísné a rovné regulace pro všechny kryptoměnové aktéry na celém světě. Co dalšího uvádí MMF ve svém návrhu?

Banka SEBA bude institucím poskytovat staking etherea

Manažer SEBA Bank Mathias Schütz věří, že instituce mohou také hrát roli v zabezpečení sítě ethereum prostřednictvím stakingu.

Australská policie zřizuje speciální jednotku pro dohled nad kryptografickými transakcemi

Australská federální policie (AFP) zaměřuje své úsilí na bedlivý dohled nad kryptografickým sektorem. Vytvořila tak nové, specializované oddělení, jehož úkolem je sledovat a zabavovat kryptoměny spojené s nekalými aktivitami.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img