[Večerní souhrn článků] • Platforma Crypto.com omylem převedla klientovi 10,5 milionu USD • a další články

0
(0)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Platforma Crypto.com omylem převedla klientům 10,5 milionu USD

Kryptoměnová platforma Crypto.com omylem převedla dvěma klientkám částku ve výši 10,5 milionů amerických dolarů místo vrácení 100 USD. Podle soudních dokumentů příjemkyně velkého obnosu použili část peněz na nákup luxusního sídla.

Analýzy a trhy

Dowova teorie

Dowova teorie je vůbec první koncepce pro analýzu trendů na finančních trzích. Původním autorem teorie je americký žurnalista Charles Dow. Díky čemuž je vlastně považován za zakladatele technické analýzy na finančních trzích.

30.08.22 [Přehled trhu +1,57 %] BTC,ETH – víkendový pokles, jaký bude start do nového týdne?

Bitcoin (BTC) o víkendu propadl výrazně pod 20 000 USD a kurz tak vypadl z bullish kanálu. Trh reagoval podobně a propad trhu zaznamenalo 99 % coinů.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Co říká tato zpráva Kucoin o indických kryptoinvestorech?

Kryptoburza Kucoin nedávno zveřejnila zprávu, která poskytla vhled do prostoru kryptoměn v Indii. Tento průzkum provedl zveřejněné informace o novém vývoji v indickém blockchainovém prostoru.

Robert Kiyosaki: Nyní je čas zbohatnout, začíná epický krach trhu, který jsem předpověděl v roce 2013

Robert Kiyosaki, autor bestselleru Bohatý táta, chudý táta, řekl svým sledovatelům na sociálních sítích, že nyní je ten správný čas zbohatnout, protože obrovský krach trhu, který dříve předpověděl, je oficiálně tady. Kiyosaki tuto radu poskytl 29. srpna ve svém příspěvku na Twitteru.

Jordan Belfort: Bitcoin prokázal, že se nejedná o podvod

Americký investor a obchodník známý pod přezdívkou Vlk z Wall Street, Jordan Belfort, před nedávnem opět hovořil o kryptoměnách. Uvedl například, že se mýlil v tom, když prohlásil, že cena bitcoinu bude směřovat na nulu.

Analytik PlanB: Nejhorší očekávání trhu jsou již v ceně započítána

Vzhledem k tomu, že inflace stoupá na rekordní hodnoty a globální ekonomiky bojují s recesí a devalvací měn, mnozí investoři a pozorovatelé trhu očekávají, že finanční systémy, včetně akcií a kryptoměn, se v reakci na tyto nepříznivé makroekonomické podmínky zhroutí.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Daniel

Zalez pod kámen a dej pokoj (Nejlépe už na tuto stránku nikdy nechoď). Ty tvoje nesmyslné řeči nikoho nezajímají.

spot_img