30.08.22 [Přehled trhu +1,57 %] BTC,ETH – víkendový pokles, jaký bude start do nového týdne?

4
(4)
Jan Kopil
Jan Kopil
"Price is what you pay. Value is what you get," Warren Buffett
Bitcoin (BTC) o víkendu propadl výrazně pod 20 000 USD a kurz tak vypadl z bullish kanálu. Trh reagoval podobně a propad trhu zaznamenalo 99 % coinů.

BTC a ETH – Přehled trhu

Celosvětová krypto tržní kapitalizace je 982 milionů $, což představuje růst o 1,57 % za poslední den.

Celkový objem kryptoměnového trhu za posledních 24 hodin je 76,63 miliardy USD, což představuje pokles o 1,1 %. Celkový objem v DeFi je v současné době 4,92 miliardy USD, což je 1,4 % celkového 24hodinového objemu kryptotrhu.

Cena Bitcoinu je v současné době 20 200 USD dle KMC.

Dominance Bitcoinu je v současné době 39,71 %, což je pokles o 0,08 % během dne.

Nejlepší růst z top 100 kapitalizace včera zaznamenaly:

Největší propad včera z top 100 kapitalizace zaznamenaly:

Všechny údaje jsou uváděny z webu coinmarketcap.com

Bitcoin – BTC/USD Technická analýza

Bitcoin během tohoto víkendu klesl až pod 20 000 USD. Nejbližší podpora je na 18 734 USD. Pro bullish investory je tento pokles pořádně ledovou sprchou. Poté, co čekali bullish investoři další krok růstu, přichází už týden neustálého poklesu. Nastupuje tak celkem logická otázka, kdy skončí tento bearish market?

Momentálně má kurz prostor růst k nejbližšímu odporu na 21 594 USD. Kurz by se tak měl zastavit na spodní straně předchozího bullish kanálu.

btc

Ethereum – ETH/USD Technická analýza

Cesta Etherea vzhůru se zahájila odrazem na hodnotě 879 USD. V rámci grafu (podobně jako u BTC) vidíme známky postupného růstu směrem k nejbližšímu odporu u ETH na 2000 – 2189 USD. Ethereum krátce kleslo na 1455 USD, ale vše nasvědčuje tomu, že tento pokles je součástí Cup and Hadle patternu. Pokles, který jsme zaznamenali před pár dny, je tedy poklesem plánovaným. Co bude následovat? Propad k podpoře 1 360 USD. Blíží se také Ethereum 2.0 nebo ponovu Ethereum Merge.

POZOR: Žádné údaje v článku nejsou investiční radou. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik!

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4 / 5. Počet hlasujících 4

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img