Jordan Belfort: Bitcoin prokázal, že se nejedná o podvod

5
(2)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Americký investor a obchodník známý pod přezdívkou Vlk z Wall Street, Jordan Belfort, před nedávnem opět hovořil o kryptoměnách. Uvedl například, že se mýlil v tom, když prohlásil, že cena bitcoinu bude směřovat na nulu.

Jordan Belfort: Bitcoin prokázal, že se nejedná o podvod

Jordan Belfort, americký investor, který byl inspirací filmu Vlk z Wall Street od Martina Scorseseho, před nedávnem vystoupil v rozhovoru pro Yahoo Finance. Zde uvedl, že se mýlil, když v minulosti často tvrdil, že cena největší kryptoměny světa jednoho dne dosáhne nuly.

V nejnovějším rozhovoru prohlásil, že kryptoměny se naučil nenávidět během roku 2017, kdy byl celý trh obklopený samými podvodnými projekty. V průběhu let se však situace značně změnila. Jordan Belfort v rozhovoru prohlásil:

„V době, kdy jsem kryptoměny opravdu nenáviděl, si stojím za vším, co jsem o kryptoměnách řekl v roce 2017, až na jednu věc, mýlil jsem se v tom, že bitcoin klesne na nulu, ale nedíval jsem se dostatečně pozorně, protože jsem řekl, že je to podvod, protože prostě to tak vypadalo…“

Belfort změnil svůj negativní pohled na bitcoin v roce 2018, když kryptoměna ustála řadu poklesů a neklesla na hodnotu 0. Od té doby se americký miliardář začal více zajímat o kryptoměny a měnit tak postupně názor.

V době psaní článku se cena BTC pohybuje okolo 20 281 USD dle KMC.

Závěr

Jordan Belfort v nedávném rozhovoru například prohlásil, že bitcoin vidí jako dlouhodobou investici. Pokud investoři zůstanou odolní, za 12 až 36 měsíců zrealizují zisk. Belfort se může také zařadit mezi další významné investory, kteří změnili svůj pohled na kryptoměnový průmysl.

Na celý rozhovor The Crypto Mile pro Yahoo Finance se můžete podívat pod přiloženým odkazem ZDE. [1]

Máte-li jakýkoli dotaz týkající se kryptoměn, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. Pro více informací se nezapomeňte připojit také na náš oficiální discord server KRYPTOMAGAZIN CZ, kde na vás čeká další zábavný a zajímavý obsah.


Zdroje:

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 2

Buď první kdo článek ohodnotí

2 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Fantom

Názor podvodníka 😀 Obávám se, že je na svém názoru finančně zainteresovan. Ať už má sám zainvestovano nebo je za to přímo placen. 🐻

Martin Burdik

Nazor podvodnika ktery sam podvedl a okradl v osmdesatych letech spoustu lidi o miliony dolaru…Sorry Belforte,tvuj nazor na krypto je me u prd….

Reklama: