[Večerní souhrn článků] • Bitcoin dnes výrazně vzrostl, překonal hranici 22 000 USD • a další články

4
(1)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Bitcoin dnes výrazně vzrostl, překonal hranici 22 000 USD

Cena největší kryptoměny světa dnes překonala hranici 22 000 USD, když vzrostla o více než 6 %. Růst zaznamenala také řada dalších kryptoměn, včetně ETH. Druhá největší kryptoměna světa dnes vzrostla o více než 10 % a překonala důležitou hranici 1 500 USD. Další informace o vývoji kryptoměn naleznete v našich pravidelných technických analýzách.

Analýzy a trhy

18.07.22 Analýza BTC/USD – Velmi úspěšný týden, trh reaguje růstem

Bitcoin (BTC) se dostal nad 22 000 USD a pořád si drží momentum. Jak jsem říkal v sobotní video analýze, jestli zavře týdenní svíce s dlouhým spodním knotem, mohou to tržní účastníci považovat za signál k cenovém růstu.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Nizozemská banka poskytuje společnosti Binance 5% slevu na pokutu

Společnost Binance Holdings dostala pokutu více než 3 miliony eur za to, že v Nizozemsku působila bez registrace u nizozemské centrální banky (DNB).

Demokraté vyzývají k potlačení těžby kryptoměn v dopise regulačním orgánům USA

Šest členů amerického kongresu napsalo společný dopis správci Agentury pro ochranu životního prostředí USA. Stěžovali si ohledně ekologických hrozeb těžby kryptoměn.

Ripple: Latinská Amerika a Střední východ se těší největší adopci kryptoměn

Společnost Ripple před nedávnem zveřejnila svou studii, ve které monitorovala adopci kryptoměn a technologie blockchain v zemích s problémovou ekonomikou. Latinská Amerika a Střední východ se podle průzkumu těší největší míře adopce kryptoměn mezi obyvateli.

R. Kiyosaki označili Bidenův krypto edikt za „čistý komunismus“

Zatímco několik zemí po celém světě, včetně Spojených států, studuje proveditelnost zavedení digitálních měn centrálních bank (CBDC), autor knihy o osobních financích s názvem „Bohatý táta, chudý táta“ Robert Kiyosaki sžíravě kritizuje možnost jejich zavedení.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img