[Večerní souhrn článků] • Výraz “Bitcoin Crash” na Google dosáhlo rekordní úrovně • a další články

4
(1)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Výraz “Bitcoin Crash” na Google dosáhlo rekordní úrovně

Podle Google vyhledavače dostal se dostal výraz “bitcoin crash” na novou úroveň ve vyhledávání. Zatímco se ještě před rokem dostalo do trendů slovo “bitcoin” či “krypto”, nyní se jsou populární výrazy “bitcoin dead” nebo “bitcoin crash”. Nesmíme zapomenout, že od roku 2009 byl bitcoin označen za mrtvý minimálně 458krát. Více informací o vývoji ceny kryptoměn naleznete v našich pravidelných technických analýzách.[1]

Analýzy a trhy

13.07.22 Analýza BTC/USD – Padáček z obratové struktury

Bitcoin (BTC) včera večer pěkně otestoval lokální supportní diagonálu, která zároveň tvoří spodní hranu obratové struktury v podobě rostoucího trianglu. Leč nakonec z toho nic nebylo.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Proč společnost Coinbase zakazuje prezentace a “nekonečné schůzky”?

Kryptoburza Coinbase se zbavuje prezentací a “nekonečných schůzek”, aby zvýšila produktivitu poté, co minulý měsíc propustila zhruba 18 % zaměstnanců.

CB Srí Lanky varuje před kryptem, zatímco demonstranti okupují prezidentův palác

Řekli byste, že v zemi, kde zuří enormní inflace a demonstrující obsadili palác prezidenta, budou palčivější problémy? Omyl, centrální banka Srí Lanky varuje před kryptoměnami!

Ministerstvo financí Spojených států žádá veřejnost o připomínky k přínosům a rizikům kryptoměn

Ministerstvo financí Spojených států zveřejnilo prohlášení, v němž žádá veřejnost, aby se vyjádřila k přínosům a rizikům kryptoměn. Lhůta pro zasílání připomínek je do 8. srpna.

Počet inteligentních smluv nasazených na Cardano se blíží novému milníku

Počet chytrých kontraktů nasazených v síti Cardano (ADA) se blíží k novému milníku. Vývojáři stále více pracují na kryptoměně ADA a jejím ekosystému, a vyvíjí tak decentralizovaný finanční prostor (DeFi), který neustále roste.

Guvernér Bank of England Andrew Bailey připouští, že kryptoměny mohou mít „vnější“ hodnotu

Co si budeme říkat, guvernér Bank of England (BOE), Andrew Bailey, skutečně není největším fanouškem kryptoaktiv. Tento třiašedesátiletý britský centrální bankéř nepolevuje ve své kampani za odhalení nesmyslnosti kryptoinvestic a často o nich hovoří jako o investicích bez „vnitřní hodnoty“.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
7 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
koloděj

Proboha dejte mu uz ban za to spamovani tady.

Rosťa

Vždyť tady nikdo nic nekomentuje

Rosťa

Teď se bude hodně lidí, co mají v kryptoměnách ulitý špinavý peníze snažit zbavit. Tak to zase půjde dolů,ale zatím remíza

Rosťa

Nerozumím,k čemu tato zpráva je k čemu

Soudce Ti

Dembowski, neotravuj !!! Jsi k smíchu ,ubožák. Žadoníš o pozornost a každý na tebe sere ,ty blbe.

Rosťa

Já sem koukám asi půl roku,a nikdy nikdo sem nic nenapsal . Tak aspoň plodná informace že jsem ubožák ale proč😁

Rosťa

A dát si přezdívku soudce, to mluví zavše

spot_img