[Večerní souhrn článků] • Roger Ver chce koupit Bitcoin.org • a další články

5
(1)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Roger Ver chce koupit Bitcoin.org

Bitcoin.org z velké části funguje jako vzdělávací zdroj pro pochopení technologie blockchainu a Bitcoinu. Poté, co se chystá současný vlastník webu stránky prodat, Roger Ver vyjádřil svůj velký zájem o koupi této domény.

Google se připojuje k programu Theta

Provozovatel streamovací platformy založené na blockchainu dnes oznámil, že vedle dnešního spuštění Theta Mainnet 2.0 přidal Google Cloud jako síťového poskytovatele. Společnost Google se tak připojila k programu Theta Enterprise Validator Program.

Analýzy a trhy

28.05.20 Technická analýza BTC/USD: Fundamenty, které zamíchaly cenou Bitcoinu. Co stálo za propadem trhu?

V dnešní analýze to trochu netradičně nebude o technice, ale o fundamentech posledních dní a odrazu na ceně Bitcoinu. Prolomením 9 000 USD hodnoty vidí investoři prostor k 9 300 USD, ale zde začíná odpor.

28.05.20 Technická analýza akcií AMD a American airlines – „Zombie“ akcie amerických aerolinií

V minulé analýze na akciové trhy jsme se podívali na zoubek společnostem Facebook a Amazon. Nejenom, že se povedlo na těchto trzích atakovat únorové ATH, ale dokonce po pokoření historických maxim kurz pokračoval ve vzestupném trendu.

28.05.20 [Přehled trhu+BTC] Posun nad 9 000 USD může vyvolat velký pohyb!

Konečně Bitcoin prolomil 9 000 USD a jsme zase ve hře o 10 000 USD. Které hodnoty musí investoři sledovat? Top růst z pomezí 100 kapitalizace – kdo to bude a co největší propady? Dozvíte se v dnešním přehledu trhu.

Kryptoměny a kryptofirmy

Je nyní vhodná doba pro investici do stříbra?

Stříbro po boku zlata zastávalo nedílnou pozici v historii peněz a neustále přitahuje svým leskem investory z celého světa. Spolu se zlatem sloužilo jako platidlo už ve starověkém Egyptě a ve středověké Evropě, kde mělo často vyšší hodnotu než zlato.

Sentiment Bitcoinu je poprvé od halvingu negativní

Nálada davu se, poprvé od doby, kdy se bloková odměna po halvingu snížila na polovinu, obrátila proti Bitcoinu. Co to pro BTC bude znamenat?

Bitcoinový analytik nerozumí, proč jsou lidé tak stále bearish…

Věřte, nebo ne, ale stále tu je nemalá skupina obchodníků, kteří jsou v globálu k Bitcoinu bearish. Řečeno jinými slovy, existuje zde velká skupina investorů, kteří se domnívají, že pád na 3 700 dolarů nebylo to nejhorší, co nám zatím medvěd předvedl.

Regulace a státy

Čína chce konkurovat svojí digitální měnou americkému dolaru

Čínská lidová banka před rokem oznámila poslední fáze vývoje digitálního juanu. Tato digitální měna vydaná centrální bankou (CBDC) chce konkurovat americkému dolaru a potlačit jeho dominanci po celém světě.

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

MEME dne – Kdy jste se poprvé setkali s kryptem?

meme

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img