[Večerní souhrn článků] • Binance a Tron zakázány na čínském Weibu • a další články

0
(0)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Binance a Tron byly zakázány na čínském Weibu 

Oficiální účty kryptoburzy Binance a blockchainové platformy Tron byly minulý týden pozastaveny společností Weibo. Weibo je služba, srovnatelná například s Twitterem. Tento krok lze tedy považovat za první ukázku toho, jak hodlá Čína regulovat kryptospolečnosti při souběžné podpoře pro technologii blockchainu, jak se již čelní představitelé v zemi vyjádřili. Někteří analytici považují tuto zprávu za jeden z důvodů dnešního poklesu Bitcoinu i ostatních kryptoměn.

Analýzy a trhy

19.11.19 Technická analýza BTC/USD – Bitcoin bojuje o udržení 8 000 USD, trhy krvácí

Bitcoin bojuje o udržení 8 000 USD, trhy krvácí. Pojďme se podívat na to, kde se nachází důležité supportní zóny a co můžeme očekávat od Bitcoinu v následujících dnech.

19.11.19 Technická analýza ETH/USD – máme tu větší pohyb, ale tím špatným směrem

Předpokládalo se, že přijde velký pohyb a mnozí doufali v to, že ten velký pohyb bude do kladných čísel. Jenomže, trh váhal až příliš dlouho a příležitostí měl už vícero, takže se dalo tak nějak očekávat, že se to nakonec stejně pokazí.

Kryptoměny a kryptofirmy

Grin nemusí být tak soukromý, jak si možná myslíte

Blockchainový protokol Mimblewimble, který se zaměřuje na ochranu soukromí, není údajně vůbec soukromý. Mimblewimble je srdcem dvou známých kryptoměn Grin a Beam

[BTC / USD] Růst nebo pád? – 5 dlouhodobých scénářů na Bitcoin (2. díl)

Budoucnost Bitcoinu je fascinující téma. Kde bude tato kryptoměna za 10, 20 či dokonce 30 let, a bude tu ještě vůbec? Ve druhém dílu vám nabídneme zbývající 3 z 5 dlouhodobých scénářů na Bitcoin.

Soustřeďte se na své sny a přání, peníze jsou pouhým prostředkem

Peníze jsou někdy brány jako střed všeho. Vše má svůj trh, svou cenu… Proto je velice snadné, toužit po bohatství pouze v jeho finanční podobě. Peníze by však neměly být vaším cílem samy o sobě.

Regulace a státy

Litva, Malta a Švýcarsko plánují stát se průkopníky blockchainu

Většina států nebyla zpočátku velkými fanoušky kryptoměn a kryptoprostor připomínal spíše divoký neregulovaný západ. Od roku 2018 však trh dozrává a zákonodárci po celém světě mění svůj negativní postoj ke kryptoměnám na kladný.

Video dne – Včerejší pád kryptoměn ve zkratce

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img