[Večerní souhrn článků] • Hashrate Litecoinu klesl o 70% díky halvingu • a další články

0
(0)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše nové večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Hashrate Litecoinu klesl o 70% díky halvingu

Hashrate Litecoinu klesl z přibližně 523 TH/s na 159 TH/s od halvingu (půlení) této kryptoměny. Ačkoliv se očekávalo, že půlení bude mít za výsledek zvýšení ceny, tak opak se stal pravdou.

Někteří analytici se domnívají, že cena kryptoměn se zvyšuje po událostech půlení odměny těžařům. Investoři očekávají, že poptávka stoupá, zatímco nabídka se sníží o polovinu. Bitcoin má podstoupit halving v květnu následujícího roku.

Analýzy a trhy

02.12.19 Technická analýza BTC/USD – Bitcoin bojuje o udržení 7 000 USD, trhy krvácí!

Cena bitcoinů v současné době drží oblast podpory na 7 100 USD. BTC teď musí překonat oblast resistence na 7 400 USD, aby se v blízkém období mohl začít znovu bull run. 

02.12.19 Technická analýza BSV/USD – po propadu krátky retracement a zase klesáme

Situace na Bitcoin SV byla ještě v době minulé analýzy vcelku postačující. Kurz se nacházel skoro v závěru bullish patternu falling wedge, čímž byla umocněna myšlenka, že se trh chystá na větší pohyb up.

Kryptoměny a kryptofirmy

Čínská digitální měna bude používaná ke sledování obyvatel – tvrdí John McAfee

Britsko-americký programátor a podnikatel John McAfee se na nedávném podcastu MoneroTalk rozpovídal o anonymitě a kryptoměnách. McAfee řekl, že čínská digitální měna bude umožňovat dohled nad všemi uživateli měny.

Blíží se doba úspěšné predikce ceny kryptoměn v reálném čase pomocí neuronové sítě?

Datový vědec v prestižním indickém Vellore Institute of Technology navrhl metodu pro predikce cen kryptoměn v reálném čase.

[Osobnost] Steve Jobs – Umělec schopný měnit realitu, nebo jen dost velký blázen?

Něco na tom Steve Jobsovi bylo, celá řada pozoruhodných vlastností. Byl úplně jiný, než všichni ostatní a takové bylo i vše, co kdy vytvořil. Vyznával smysl pro detail a řemeslnou dokonalost umělce. Nad čím ostatní jen mávli rukou, on považoval za zásadní a odmítal o tom diskutovat.

Regulace a státy

Červený kříž nabízí pomoc prostřednictvím blockchainu

Společnosti Červeného kříže z Norska, Dánska a Keni zavedly dvouleté schéma na zvýšení ekonomické odolnosti a zlepšení finanční situace v zemích třetího světa. Pomoci by měla blockchainem podporovaná “místní měna”.

Video dne – Rekt

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

4 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
4 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Huhulak

Tak proč asi že? Přešlo se jinam. Kdo bude těžit coin kde odměna klesla a to včetně ceny.

Pozorovatel

ltc byl je a bude shitcoin, btc je jen jeden. Tyhle napodobeniny maji jiny a treba i lepsi vlastnosti, ale na to se nehraje. Neprinesl nic revolucniho.

Bodyn

To se říká už dlouho, až na pár postrachů už všichni berou LTC jako mrtvolu… Ten čeký už jen na zázrak…

pinďa

Nejlepší to udělal Ch.Lee ten si vytvořil shitcoin prosadil si ho na Coinbase počkal na boom kde vystřelil na 380 usd a hned se toho shitcoinu zbavil protože moc dobře věděl že to už dál nikdy nedosáhne a vydělal 40 mega usd z ho*vna .

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: